18 turas / Spa 02 , Vilnius
18 turas / Spa 03 , Kaunas
18 turas / Spa 03 , Panevėžys
16 turas / Spa 10 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Marijampolė
19 turas / Spa 28 18:30 , Vilnius
20 turas / Spa 31 17:00 , Panevėžys
20 turas / Spa 31 17:00 , Vilnius
20 turas / Spa 31 17:00 , Kaunas
2014-11-10 | 34 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 400

„Trakai“ mačą pradėjo aktyviai ir siekė pelnyti greitą įvartį. Teigiamą emocijų pliūpsnį savo sirgaliams šeimininkai suteikė 8-ąją minutę – po puikaus Tado Labuko perdavimo vienu lietimu Jurijus Mamajevas įbėgo į baudos aikštelę ir stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą tiesiog sušaudė Marių Suvaizdį.

Senosios sostinės riteriai ir toliau spaudė varžovus. Rezultatyvų perdavimą atlikęs T.Labukas per trumpą atkarpą neišnaudojo dviejų puikių progų pasižymėti, tačiau ko nepadarė buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas, tą padarė jo komandos draugas. 25-ąją minutę tikslaus perdavimo sulaukęs ir nuo varžovo pabėgęs Lukas Kochanauskas užtikrintai nuginklavo ekraniečių vartininką.

Svečiai per pirmąjį dvikovos pusvalandį atsakė tik pavieniais išpuoliais. Vienos atakos metu Simonas Urbys smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys buvo smūgiuotas gana silpnai, tad vartų sargui Pauliui Grybauskui problemų neiškilo.

Visgi 33-iąją minutę progas švaistęs T.Labukas pasiekė savo. Puolėjas privertė Roką Stanulevičių baudos aikštelėje prasižengti, o po to stojęs prie 11 metrų žymos susitvarkė su baudinio procedūra.

Tačiau netrukus ekranietis ištaisė savo klaidą. 35-ąją minutę R.Stanulevičius ne pirmą sykį įrodė, jog turi „smagią“ koją – panevėžietis labai tolimu baudos smūgiu sušvelnino rezultatą pelnydamas labai gražų įvartį.

Po pertraukos svečiai rungtyniavo šiek tiek kovingiau ir ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingų atakų nesukūrė. Nors 51-ąją minutę T.Labukas nepergudravo M.Suvaizdžio, bet netrukus tą pavyko padaryti L.Kochanauskui. 56-ąją minutę buvęs „Ekrano“ futbolininkas nuostabiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą atliko dublį.

Sulaukę skaudaus dūrio svečiai kiek prarado ūpą ir visiškai atidavė iniciatyvą varžovams, tuo „Trakų“ futbolininkai pasinaudojo 69-ąją minutę. Povilas Malinauskas atliko reidą dešiniuoju kraštu bei perdavė kamuolį link T.Labuko, o pabėgęs nuo varžovo patyręs puolėjas šį kartą neklydo ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Paskutinės minutės buvo tik formalumas. Nors „Ekrano“ jaunieji žaidėjai stengėsi sušvelninti rezultatą, tačiau šeimininkai patikimai gynėsi ir nesuteikė varžovams jokių vilčių. Savo ruožtu V.Lemežis į aikštę išleido rečiau rungtyniaujančius futbolininkus, o jie ekraniečių vartų saugumui taip pat didelio pavojaus nesukėlė.  

Treneris Virmantas Lemežis („Trakai"): „Žaidėjai susikaupė, parodė gerą žaidimą, drąsiai žaidė, kombinavo - tas lėmė gerą rezultatą. Labai didelį įdirbį padarė E.Jankauskas, tai kažką keisti nebūtų logiška. Vaikinai mobilizavosi - toks rezultatas. Nėra finalinių rungtynių, sezonas yra ilgas ir kiekvienos rungtynės yra finalinės. Tą patį aš pasakiau vaikinams. Reikia eiti ir žaisti".

Treneris Marius Skinderis („Ekranas"): „Nežinau ką pasakyti, esu labai piktas. Man atrodo Sekmadienio futbolo lygoje yra geriau galinčių žaisti komandų negu mes šiandien. Jie yra profesionalai, motyvacijos turi rasti savyje. Jiems visiems baigiasi kontraktai, jie tikriausiai panorės kažkur kitur žaisti, o kaip su tokiu žaidimu rasi kitą klubą? Kitas dalykas - mes visą savaitę treniravomės ant minkštos žolės, o čia atvažiavome ant dirbtinos. Po apšilimo žaidėjai skundėsi, kad sunkiai jaučiasi kojos. Gerbėjams visą laiką reikia dėkoti, jie važinėja su komanda į kiekvienas rungtynes ir be jų palaikymo mes pavirsime į kiemo komandą".  

Jurij Mamaev
(Tadas Labukas)
8'
Lukas Kochanauskas
(Jurij Kendyš)
25'
32'
Rokas Stanulevičius
Tadas Labukas [11m.]
33'
35'
Rokas Stanulevičius
42'
Donatas Petrauskas
Pirmojo kėlinio pabaiga
52'
Tomas Dapkus
(Simonas Urbys)
Lukas Kochanauskas
(Deividas Česnauskis)
56'
63'
Jonas Skinderis
(Elivelto Ribeiro Dantas)
Tadas Labukas
(Povilas Malinauskas)
69'
Rokas Masenzovas
(Lukas Kochanauskas)
70'
72'
Dominykas Donėla
(Donatas Petrauskas)
Andrius Starta
(Tadas Labukas)
79'
Mantas Rimkus
(Povilas Malinauskas)
82'
86'
Tomas Salamanavičius
Rungtynių pabaiga