19 turas / Rug 11 , Palanga
19 turas / Rug 11 , Vilnius
24 turas / Rug 12 , Panevėžys
20 turas / Rug 17 , Kaunas
20 turas / Rug 18 , Kaunas
20 turas / Rug 18 , Klaipėda
21 turas / Rug 23 18:00 , Panevėžys
21 turas / Rug 25 18:00 , Palanga
22 turas / Rug 31 15:00 , Palanga
22 turas / Rug 31 17:00 , Kaunas
23 turas / Rug 13 19:00 , Klaipėda
23 turas / Rug 14 15:00 , Palanga
23 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius
24 turas / Rug 21 13:00 , Vilnius
2014-08-21 | 24 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Jevgenijus Vasiukovas | Žiūrovų: 450

Jau 4-ąją dvikovos minutę svečius išgelbėjo Lukas Lidakevičius. Iš neapdairiai sužaidusio gynėjo kamuolį perėmęs Niko Tokičius sukūrė progą Mindaugui Straukai smūgiuoti iš arti, tačiau jo bandymą už galinės linijos nukreipė vartininkas.

Neįmuši tu – įmuša tau. Ši taisyklė eilinį sykį pasitvirtino 14-ąją minutę. Ernestas Veliulis iš kairiojo krašto atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o ten be priežiūros likęs Rokas Borusas tiksliu smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. Šiame epizode ne visai sėkmingai sužaidė tiek gynėjai, tiek vartininkas.

Netrukus Modestas Vorobjovas atliko pavojingą baudos smūgį, tačiau L.Lidakevičius sugavo šiauliečio smūgiuotą kamuolį.

Kėlinio viduryje kamuolio kontrolė priklausė šeimininkams, bet ja pasinaudoti nepavyko. „Klaipėdos granito“ gynėjai ir saugai savo gynybines funkcijas atlikdavo patikimai. Svečiai galėjo ir padvigubinti rezultatą, kai 33-iąją minutę rezultatyvaus perdavimo autorius E.Veliulis smūgiavo visai šalia vartų.

Nerealizavę gana dėkingos progos klaipėdiečiai patys praleido įvartį į savo vartus. 43-iąją minutę po Dovydo Medžiaušio aukšto perdavimo į baudos aikštelę laiku įkirtęs M.Strauka tiksliai smūgiavo galva ir išlygino rezultatą.

Vos tik įsibėgėjus antrajam kėliniui „Klaipėdos granitas“ ir vėl išsiveržė į priekį. Dominykas Galkevičius uždirbo 11 metrų baudinį, kurį 50-ąją minutę realizavo E.Veliulis. Šį sykį vartininkui Andrėjui Stincai pritrūko vos kelių centimetrų, jog išgelbėtų savo komandą.

Po šio epizodo svečiai susitelkė gynyboje ir labai užtikrintai stabdė visas šiauliečių atakas. Edgaras Baranauskas galėjo beveik nuspręsti šių rungtynių likimą, tačiau jo pavojingą smūgį blokavo gynėjas.

Nors „Šiauliai“ stengėsi pakreipti rungtynių eigą priešinga linkme, bet granitiečiai patikimai gynėsi nuo standartinių padėčių ir neleido varžovams dvikovos pabaigoje išlyginti rezultatą.

Treneris Robertas Poškus („Klaipėdos granitas"): „Pradėjome antru numeriu, varžovams davėme žaisti pirmu. Kol negavome įvarčio žaidėme gana neblogai, dirbo aktyviai kraštai, buvo ir perdavimų, ir tolimų smūgių. Po įvarčio pasėdome, sustojome, paleidome iniciatyvą. „Šiauliai" jau geriau atrodė paskutines dešimt pirmojo kėlinio minučių. Antrame kėlinyje pavyko įmušti greitą įvartį. Varžovams didelių momentų prie savo vartų neleidome sukurti. Išlaikėme rezultatą 2:1 - tai gerai".

Rokas Borusas („Klaipėdos granitas"): „Pradžioje labai gerai žaidėme, užlipome, turėjome daug momentų. Paskui nuo 30-os minutės pasėdome, jie perėmė vidurį, pritrūko jėgelių ir gavome įvartį į rūbinę. Antro kėlinio pradžioje vėl gerai atrodėme, o paskui vėl jie palipo. Gerai, kad viskas gerai baigėsi".

Treneris Gediminas Jarmalavičius („Šiauliai"): „Iš tiesų sužaidėme pačias blogiausias rungtynes sezone. Dabar sukame galvas ir nežinau, absoliučiai niekas nesigavo. „Sunki" komanda, nuliūdino tai, kad pirmame kėlinyje visiškai nesilaikėme žaidybinio plano, nesupratome, kur žaidė mūsų abu vidurio saugai. Pirmas kėlinys buvo sužaistas taktiškai labai blogai, antrasis kiek geriau, bet nedegė akys. Nei vienu procentu neįvykdėme nurodymų ir to, ką dirbome visą savaitę. Mane labiausiai liūdina, kad mes parodome kaip nereikia kelti kampinius rungtynių pabaigoje. Baudos smūgius šlifavome visą savaitę - kažkoks nonsensas. Patys kalti, pagarba „Klaipėdos granitui", kuris kovėsi ir laimėjo tris taškus. Sveikinimai jiems. Esame nusivylę ir nelaimingi".

Mindaugas Strauka („Šiauliai"): „Rungtynės prastos ir vienos iš blogiausių. Niekas nesigavo, nepalaikėme kamuolio, neišėjome į atakas, trūko aštrumo. Įvarčius gavome gana kvailus, užmegzti žaidimo nepavyko ir dėl to pralošėme daug kovos. Sveikinu „Klaipėdos granitą". Šiandien čia buvo „šešių taškų" rungtynės, varžovai atitolo, bet stengsimės kitose rungtynėse atsigriebti ir dar duosime kovą, vysimės".

14'
Rokas Borusas
(Ernestas Veliulis)
Mindaugas Strauka
(Dovydas Medžiaušis)
43'
Pirmojo kėlinio pabaiga
Stefanas Caraulanas
(Justas Raziūnas)
46'
50'
[11m.] Ernestas Veliulis
Jevgenijus Morozas
(Mindaugas Strauka)
58'
60'
Aivaras Meškinis
62'
Arnas Ribokas
(Donatas Nakrošius)
75'
Borisas Ignatjevas
(Ernestas Veliulis)
89'
Artūras Kurbangalijevas
(Mihailas Zizelevas)
Rungtynių pabaiga