32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda
2014-09-20 | 28 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovų: 150

Jau 3-iąją minutę „Trakai“ sugebėjo įrodyti savo žaidybinį pranašumą. Vytautas Lukša gražiai sužaidė su Tadu Labuku, puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu nuginklavo Tadą Norbutą.

Tačiau persvara senosios sostinės riteriai džiaugėsi neilgai - 10-ąją minutę Ernestas Veliulis nuostabiu baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų išlygino rezultatą.

Svečiai vėl perėmė iniciatyvą šiose rungtynėse, tačiau tiek „Klaipėdos granito“ vartininkas, tiek gynėjai su savo užduotimis susitvarkydavo sėkmingai. Maža to, 28-ąją minutę Donatas Nakrošius po pakelto kampinio galėjo išvesti savo komandą į priekį, bet smūgiavo tiesiai į Paulių Grybauską.

31-ąją minutę „Trakai“ taip pat įrodė, jog savo gretose turi puikiai standartines padėtis išpildančių žaidėjų. V.Lukša turėjo progą patikrinti vartininko budrumą baudos smūgiu nuo 20 metrų ir tą padarė idealiai - saugas gražiai perkėlė kamuolį per gyvatvorę ir nepaliko vartų sargui jokių vilčių.

Po keturių minučių granitiečius ištiko dar didesnė katastrofa – centro gynėjas Olegas Dmytrenko sustabdė pavojingą varžovų ataką ir užsidirbo antrąją geltoną kortelę. Per likusį pimojo kėlinio laiką „Trakai“ tuo nepasinaudojo. Luko Kochanausko pažeme smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų, o V.Lukšos smūgį iš arti atrėmė T.Norbutas.

Po pertraukos „Trakų“ komanda puolė tarsi sužeistas žvėris, tačiau kurį laiką dėkingų progų realizuoti nepavyko. Visgi 56-ąją minutę „Klaipėdos granito“ žaidėjai ties 16 metrų linija paliko laisvą Jurijų Mamajevą, kuris stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą padvigubino rezultatą.

Atrodė, kad intrigos šiame mače nebebus, bet savo žodį po dviejų minučių vėl tarė E.Veliulis. Saugas sulaukė puikaus Edgaro Baranausko perdavimo, įsiveržė į baudos aikštelę ir antrą kartą nuginklavo P.Grybauską.

Gana ryškus įvykis nutiko 60-ąją minutę. Po labai ilgos pertraukos į „SMScredit.lt A lygos“ kovas įsitraukė ir „Trakų“ naujokas Deividas Česnauskis.

Per likusį rungtynių laiką „Klaipėdos granitas“ subegėjo varžovams nervus patampyti tik standartinių padėčių metu. Granitiečiai stengėsi, tačiau atrodė pavargę – klaipėdiečiai beveik valandą buvo priversti rungtyniauti mažumoje.

Gerų progų įtvirtinti savo komandos pranašumą neišnaudojo T.Labukas bei Darius Miceika - abiejų žaidėjų smūgiuoti kamuoliai skriejo šalia vartų. „Trakai“ turėjo galimybių ir greitų kontratakų metu, tačiau šeimininkai gynėsi pasiaukojamai bei neleido svečiams pasiekti ketvirtojo įvarčio.

Deividas Česnauskis („Trakai"): „Geras jausmas sugrįžti, nes praleidau keturis mėnesius be futbolo, dabar yra smagu vėl sugrįžti ir žaisti. Rungtynės buvo neblogos, mes pagrinde kontroliavome kamuolį, „Klaipėdos granitas" žaidė vienu žaidėju mažiau, gal jiems buvo sunkiau. Jie stengėsi, bėgo, kovojo. Savo komandą irgi įvertinsiu gerai - laikėme kamuolį, bandėme įmušti įvartį - pelnėme tris. Laimėjome ir to pakanka". 

Treneris Robertas Poškus („Klaipėdos granitas"): „Futbolas buvo įdomus, grubus - daug baudų, kortelių. Pirmame kėlinyje iki raudonos kortelės buvo apylygis žaidimas, ta raudona kortelė mums labai pagadino. Antrame kėlinyje vyrai kovėsi, sušvelninome rezultatą, galėjome ir sulyginti. Sunku buvo, vaikinai iš tikrųjų kovėsi, atidavė visas jėgas, žaidė iki galo ir aš tuo patenkintas".

Treneris Edgaras Jankauskas („Trakai"): „Be abejo kiekvienom rungtynėm ruošiamės atsakingai. Kai žaidi 12 valandą Klaipėdoje, rungtynių dieną reikėtų išvažiuoti 6 valandą ryto. Mes žinome, kad tai tikrai paveiktų žaidėjus ir jų fizinę būklę, dėl to atvažiavome iš vakaro. Greitas įvartis - didelis dalykas, tačiau greitai leidome atsilošti - „Klaipėdos granitas" įmušė gražų įvartį iš baudinio. Rungtynės buvo gana įdomios - daug įvarčių, progų. Manau, kad galėjome laimėti šiek tiek lengviau, bet žaidėme prieš tikrai nesilpną ir kovingą komandą. Svarbiausia rezultatas - esame patenkinti".  

3'
Tadas Labukas
(Vytautas Lukša)
Ernestas Veliulis
10'
Artūras Kurbangalijevas
22'
Olegas Dmytrenko
26'
31'
Vytautas Lukša
Olegas Dmytrenko
35'
36'
Povilas Krasnovskis
Rokas Simanavičius
(Artūras Kurbangalijevas)
39'
Pirmojo kėlinio pabaiga
56'
Jurijus Mamajevas
Ernestas Veliulis
(Edgaras Baranauskas)
58'
60'
Deividas Česnauskis
(Povilas Krasnovskis)
65'
Dmitrijus Koubas
(Lukas Kochanauskas)
Aurimas Jurgelevičius
(Rokas Borusas)
66'
71'
Darius Miceika
(Vytautas Lukša)
71'
Linas Klimavičius
Rokas Urbelis
(Borisas Ignatjevas)
76'
Rytis Pilotas
79'
83'
Jurijus Kendyšas
Rungtynių pabaiga