1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Gargždai
2 turas / Bir 01 18:00 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai
4 turas / Bir 14 17:00 , Vilnius
5 turas / Bir 19 19:00 , Vilnius
2014-08-30 | 25 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Jurijus Paškovskis | Žiūrovų: 450

Šeimininkai iš karto perėmė rungtynių vadžias į savo rankas bei dominavo visoje aikštėje. Jau 4-ąją minutę puikią progą išvesti savo komandą į priekį turėjo Marius Papšys, tačiau saugo iš arti smūgiuotą kamuolį atrėmė Andrėjus Stinca.

„Šiauliai“ galėjo pasigirti tik pavieniais išpuoliais, kurie didelių problemų gynėjams ir vartininkui nesukeldavo. Klaipėdiečių futbolininkai keletą sykių pavojingai smūgiavo virš vartų, o kartą vos nepasinaudojo A.Stincos klaida gaudant kamuolį.

27-ąją minutę savo akivaizdžią žaidybinę persvarą „Atlantui“ pavyko paversti įvarčiu. Po Ovidijaus Verbicko pakelto kampinio visiškai laisvas Evaldas Razulis stipriu smūgiu galva tiesiog sušaudė šiauliečių vartininką.

Pirmame kėlinyje svečiai atliko labai daug žaidybinio broko, ypač žaidimas nesiklijavo saugams, kurie klydo net ir lygiose vietose. Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje pavojingai iš toli smūgiavo Antonas Jemelinas, tačiau latvio stipriai smūgiuotas kamuolys kliudė varžovų žaidėją ir kirto galinę liniją.

Po pertraukos vaizdas aikštėje visiškai nepasikeitė, jau pirmosios atakos metu dėkingos progos neišnaudojo E.Razulis, puolėjo bandymą atrėmė vartų sargas.

Visgi 54-ąją minutę E.Razulis pasiekė savo - puolėjas kamuolį susistabdė krūtine bei atliko puikų smūgį prieš kurį A.Stinca buvo bėjėgis. „Atlanto“ traukinys ir toliau nesustojo.

O.Verbickas taip pat turėjo progą pasižymėti, bet jo galva smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į vartininką. Netrukus jaunasis „Atlanto“ saugas vėl sulaukė savo galimybės ir šį kartą galėjo triumfuoti. 72-ąją minutę E.Razulis atliko reidą link varžovų vartų ir parideno kamuolį O.Verbickui, kuris pažeme smūgiavo tiksliai.

76-ąją minutę „Šiauliai“ sukūrė bene vienintelį pavojingesnį momentą prie šeimininkų vartų. Po pakelto kampinio gynėjas Tamirlanas Kozubajevas smūgiavo šalia vartų.

Pajutę žaidimo malonumą „Atlanto“ futbolininkai turėjo dar kelias progas, bet tiek Donato Naviko, tiek M.Papšio smūgiai skriejo šalia vartų.

Tašką šiame mače 89-ąją minutę padėjo O.Verbickas. Saugas sulaukė tikslaus D.Naviko perdavimo ir tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą atliko dublį.

Treneris Konstantinas Sarsanija („Atlantas"): „Esu dėkingas vaikinams už tai, kaip jie šią savaitę dirbo, ir tai atsispindi šiandienos rungtynių žaidimo kokybėje. Jie šaunuoliai, rimtai į tai pažiūrėjo. Pasakiau, kad be šiandienos rungtynių mums liko sužaisti 11 mačų, kuriuos mes turime žaisti su visa jėga ir atsidavimu. Tik tuomet galėsime užimti aukštą vietą turnyro lentelėje. Jeigu kurių nors rungtynių nežaisime rimtai, prarasime taškus, tuomet neverta treniuotis, o tiesiog pakanka ateiti užbaigti sezono. Visi stengėsi, atliko savo užduotis. Nors „Šiauliai" žaidė neblogai, tačiau mūsų komanda yra pajėgesnė, stipresnė fiziškai, ir todėl mes pelnytai nugalėjome".

Treneris Gediminas Jarmalavičius („Šiauliai"): „Pirmiausia, sveikiname „Atlantą" su pelnyta ir gražia pergale. Netikėjau, kad taip subyrėsime po pirmo kėlinio. Pirmas kėlinys buvo lyg ir neblogas, antrame kėlinyje leidome daryti „Atlantui" viską, ką jie norėjo. Pralošėme atletiškume. Pas mus jaunuolis ar vaikinukas, pas juos - vyras. Dvikovos buvo praloštos ir iš tokių mažyčių dalykų susideda dideli. Tai yra futbolas. „Atlantas" sumušė gražius įvarčius, su tuo juos ir sveikiname".

Evaldas Razulis („Atlantas"): „Dabar mums visos rungtynės svarbios. Savaitę rimtai dirbome, ruošėmės. Šiandien visi stengėsi, atidavė šimtą procentų aikštėje. Sunkios rungtynės, negalima sakyti, kad buvo lengvos. Rezultatas gal ir didelis, bet kovojome, išsikrovėme, po rungtynių išėjome pavargę, bet laimingi".  

Evaldas Razulis
(Ovidijus Verbickas)
27'
33'
Stefan Caraulan
Pirmojo kėlinio pabaiga
Evaldas Razulis
(Andrius Jokšas)
54'
Kazimieras Gnedojus
59'
60'
Mindaugas Strauka
66'
Jevgenij Moroz
(Modestas Vorobjovas)
Ovidijus Verbickas
(Evaldas Razulis)
72'
74'
Dovydas Medžiaušis
(Justas Raziūnas)
Maksim Maksimov
(Zigmantas Jesipov)
76'
Rokas Krušnauskas
(Evaldas Razulis)
76'
82'
Agnius Juozapaitis
(Rokas Gedminas)
Markas Beneta
(Marius Papšys)
83'
Ovidijus Verbickas
(Donatas Navikas)
89'
Rungtynių pabaiga