19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-11-28 | 36 turas | „Aukštaitijos“ st. | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovų: 350

„Optibet A lygos“ 36-ojo turo susidūrime „Panevėžio“ bei Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos, kaip ir buvo galima tikėtis, padovanojo atkaklias rungtynes.

„Aukštaitijos“ stadione vykusiame mače buvo užfiksuotos kovingos lygiosios – 2:2 (2:1). Tokiu būdu panevėžiečiams turnyro lentelės kaimynų šiemet nugalėti taip ir nepavyko.

Tai buvo paskutiniosios daugkartinio „Optibet A lygos“ čempiono Pauliaus Janušausko karjeros rungtynės ir jis jas pažymėjo efektingu būdu. Jau 3-iąją minutę saugas pasinaudojo grubia Igno Plūko klaida bei nukreipė kamuolį į tuščius vartus iš maždaug 30 metrų.

16-ąją minutę P. Janušauskas buvo pakeistas.

„Panevėžys“ galėjo pasižymėti dar ne kartą: Jeffrey Sarpongas sukirto kamuolį į virpstą, o kitoje situacijoje puikiai sužaidė I. Plūkas. Vis dėlto kėlinio pabaigoje Kauno rajono ekipa atstatė pusiausvyrą – 42-ąją minutę baudinį realizavo Nauris Petkevičius.

Tiesa, geresnėmis nuotaikomis į pertrauką išėjo šeimininkai. Antrą pridėto laiko minutę J. Sarpongas puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Antrame kėlinyje komandos keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau sėkmė labiau nusišypsojo „Hegelmann Litauen“ komandai. Vilius Armanavičius uždirbo baudinį, kurį 81-ąją minutę ir vėl realizavo N. Petkevičius – tai buvo 16-asis puolėjo įvartis šiemet.

Paskutinis dvikovos akcentas – 88-ąją minutę Mato Deduros gauta raudona kortelė, kai pražangos pagalba buvo nuslopinta pavojinga oponentų ataka.

Po šių lygiųjų „Panevėžys“ sezoną baigė 4-oje vietoje su 60 taškų, laipteliu žemiau likę čempionato debiutantai surinko 53 taškus.

Paulius Janušauskas
(Chrysovalantis Kozoronis)
3'
Eligijus Jankauskas
(Paulius Janušauskas)
17'
25'
Ibrahim Olaosebikan
Matheus Bissi
38'
Tautvydas Eliošius
41'
42'
[11m.] Nauris Petkevičius
Jeffrey Sarpong
(Tautvydas Eliošius)
45' +2
Pirmojo kėlinio pabaiga
Matijus Remeikis
(Sebastian Vasquez)
46'
46'
Vilius Armalas
(Mantas Fridrikas)
46'
Kyle Spence
(Klaudijus Upstas)
46'
Thompson Gavi
(Yukiyoshi Karashima)
63'
Christian Jimenez
(Lukas Čerkauskas)
63'
Aurimas Raginis
(Alex Negueba)
Gustas Žederštreimas
(Eligijus Jankauskas)
75'
81'
[11m.] Nauris Petkevičius
88'
Matas Dedura
Rungtynių pabaiga