19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-11-20 | 35 turas | „Hikvision“ arena (maniežas) | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovų: 400

Šio sezono „Optibet A lygos“ lenktynėse dėl titulo intriga bus gyva iki pat paskutinės savaitės – Marijampolės „Sūduva“ sugrįžo į pergalingą ritmą.

35-ojo turo mače namuose sūduviečiai rezultatu 3:1 (2:0) nugalėjo dar kartą daug problemų jiems sukėlusį Telšių „Džiugą“.

Per pirmąsias 45 minutes „Sūduvai“ pavyko pelnyti du įvarčius. 21-ąją minutę po perdavimo į baudos aikštelę Jordanas N'Kololo atitrūko nuo varžovo ir iš arti galva nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo 7-asis legionieriaus iš Kongo Demokratinės Respublikos įvartis, tačiau jo pasirodymą apkartino trauma – jis buvo pakeistas pirmojo kėlinio antroje pusėje. Vis dėlto darbą sėkmingai tęsė jo komandos draugai.

Į baudos aikštelę 40-ąją minutę įsiveržęs Romainas Habranas taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino rezultatą, nubausdamas varžovus, kai puikios progos neišnaudojo Davydas Arlauskis – jo smūgį atrėmė į vartų stačiakampį grįžęs Makis Giannikoglou.

Kovingasis „Džiugas“ vėl parodė charakterį ir sužaidė solidų antrą kėlinį. Dovydo Virkšo smūgį atrėmė M. Giannikoglou, tačiau graikas liko bejėgis 53-iąją minutę, kai galva kamuolį į vartus nukreipė Miroslavas Puškarovas.

Įsibėgėjęs Telšių klubas kūrė varžovams labai daug rūpesčių, tačiau rimčiau „Sūduvos“ vartams pagrasinti taip ir nepavyko, nors įtampos išties netrūko. Pergalę sūduviečiai įtvirtino 88-ąją minutę, kai puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Jevgenas Jefremovas.

19'
Adomas Mika
Jordan N'Kololo
(Olivier Rommens)
21'
27'
Pericles Mattiello Maier
35'
Dovydas Virkšas
Jevgen Jefremov
(Jordan N'Kololo)
38'
Romain Habran
(Serge Nyuiadzi)
40'
Pirmojo kėlinio pabaiga
53'
Miroslav Puškarov
(Ivo Braz)
59'
Jeremy Fernandes
(Adomas Mika)
59'
Yudai Koike
(Dovydas Virkšas)
Aleksandr Makas
(Serge Nyuiadzi)
63'
Alexandros Gargalatzidis
(Romain Habran)
63'
79'
Andrius Lipskis
(Ivo Braz)
79'
Martynas Vasiliauskas
(Lukas Ankudinovas)
Povilas Leimonas
(Nacho Cases)
81'
Jevgen Jefremov
(Olivier Rommens)
88'
Rungtynių pabaiga