19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-11-19 | 35 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovų: 430

Intriga kovoje dėl išlikimo „Optibet A lygoje“ išliks gyva iki pat paskutinės čempionato akimirkos.

35-ojo turo dvikovoje Gargžduose vietos „Banga“ padovanojo trilerį ir pasidalino tašką su Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkais – 1:1 (0:0).

Kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, kurie pirmame kėlinyje sukūrė aštresnių atakų. Antrą mačą Lietuvos čempionate sužaidęs vartininkas Kornelijus Smilingis atrėmė stiprų Saido Hamuličiaus smūgį, o kiek vėliau su virpsto pagalba apsigynė nuo Henrique Devenso bandymo.

Savo ruožtu Tomas Švedkauskas daugiau negu valandą darbo neturėjo, tačiau 66-ąją minutę niekuo nebūtų padėjęs komandai – galingai kamuolį į skersinį sukirto Shogo Yoshikawa.

Artėjant akistatai į pabaigą, S. Hamuličius surado link baudos aikštelės kertantį Cyrille'ą Tchayi Tchamba, visgi, tiek pastarasis, tiek H. Devensas kamuolio į vartus nukreipti nesugebėjo.

Už neišnaudotą progą „Dainava“ buvo nubausta 89-ąją minutę: kontratakos metu Simonas Urbys didmeistriškai iš maždaug 40 metrų perkėlė kamuolį per vartus palikusį T. Švedkauską ir džiaugėsi 11-uoju įvarčiu šiame sezone.

Tiesa, standartinė padėtis neleido gargždiškiams užsitikrinti pergalės. Jos metu svečių gretose sužibėjo po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai – Deivydas Matulevičius galva pamušė kamuolį link C. Tchayi Tchambos, kuris dviem lietimais smeigė išlyginamąjį įvartį.

Kamerūnietis pasižymėjo po daugiau nei pusmečio pertraukos ir išlaikė 32 taškus turinčią „Dainavą“ kovoje dėl išlikimo. „Banga“ turi 2 taškais mažiau, tačiau jos atsargoje yra atidėtas mačas su autsaideriu Kėdainių „Nevėžiu“.

Robertas Vėževičius
30'
Pirmojo kėlinio pabaiga
62'
Henrique Devens
70'
Cyrille Tchayi Tchamba
(Dzambolat Tsallagov)
79'
Deivydas Matulevičius
(Alex Kyeremeh)
80'
Joshua Silva
Darius Zubauskas
(Karolis Urbaitis)
82'
Simonas Urbys
84'
87'
Martynas Vasiliauskas
(Joshua Silva)
87'
Titas Vitukynas
(Henrique Devens)
Simonas Urbys
(Darius Zubauskas)
89'
Karolis Žebrauskas
(Simonas Urbys)
90'
90' +2
Cyrille Tchayi Tchamba
(Deivydas Matulevičius)
Rungtynių pabaiga