19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-10-31 | 33 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovų: 250

Dėl bronzos medalių kovojantis „Kauno Žalgiris“ šiame „Optibet A lygos“ sezone visus keturis kartus įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

33-iojo turo mače namuose kauniečiai 2:0 (2:0) palaužė 8-ąją vietą užimančius bei dėl išlikimo kovojančius oponentus.

Pirmąją pavojingą progą šiose rungtynėse susikūrė svečiai iš Alytaus. Saidas Hamuličius atitrūko nuo Steveno Thicot bei sukūrė puikią progą Henrique Devensui, tačiau pastarasis iš puikios situacijos smūgiavo į Deividą Mikelionį.

Apylygiame pirmame kėlinyje žalgiriečiai vis dėlto sugebėjo pelnyti du įvarčius su šiokiu tokiu Fortūnos šypsniu. 26-ąją minutę standartinės padėties metu Deivydas Matulevičius apmaudžiai nukreipė kamuolį į savo vartus, o dar po 15 minučių Philipas Otele atliko smūgį ir nuo Lino Pilibaičio atšokęs žaidimo įrankis atsidūrė vartuose.

L. Pilibaičiui tai buvo 11-asis įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Po pertraukos „Dainavos“ vyr. treneris Tomas Ražanauskas metė į kovą Cyrille'ą Tchayi Tchamba, kuris su Dzambolatu Calagovu, S. Hamuličiumi bei Alexu Kyeremeh pagrasindavo varžovų vartams, tačiau D. Mikelionis žaidė sėkmingai.

„Kauno Žalgiris“ galėjo pasižymėti, bet Ph. Otele akistatoje nepergudravo Tomo Švedkausko, savo ruožtu, Divine'as Naah taip pat kontratakos metu smūgiavo į virpstą.

Vietą kito sezono UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose užsitikrinusi Roko Garasto kariauna savo sąskaitoje turi 59 taškus, „Dainava“ – 31 tašką. Abiems ekipoms liko sužaisti po trejas rungtynes.

Deivydas Matulevičius
26'
Linas Pilibaitis
(Philip Otele)
41'
Pirmojo kėlinio pabaiga
46'
Cyrille Tchayi Tchamba
(Deivydas Matulevičius)
Deitonas Vinckus
(Philip Otele)
61'
63'
Henrique Devens
Edvinas Kloniūnas
(Linas Pilibaitis)
75'
Edvinas Kloniūnas
81'
Emmanuel David
(Divine Naah)
88'
88'
Titas Vitukynas
(Alex Kyeremeh)
Rungtynių pabaiga