19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-10-30 | 33 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovų: 100

„Optibet A lygos“ 33-iajame ture Marijampolės „Sūduva“ atsigavo po pralaimėtos lyderių akistatos. Victoro Basadre auklėtiniai svečiuose sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ 0:3 (0:2).

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Sūduva“ nuo susitikimo pradžios turėjo iniciatyvą savo rankose ir jau 10 minutę išsiveržė į priekį. Xabi Auzmendi puikiu perdavimu iš aikštės gilumos išvedė į baudos aikštelę Serge‘ą Nyuiadzi, kuris šaltakraujiškai nuginklavo prieš jį likusį vartininką Robertą Granauską.

„Nevėžis“ varžovų nervus bandė tampyti kontratakomis. Vienoje iš jų Karolis Rukuiža neišnaudojo puikios galimybės priešais vartus, kai „antrajame aukšte“ įveikė varžovą, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto. Kėliniui einant į pabaigą suvalkiečiams savo aikštės pusėje netgi teko atlaikyti šeimininkų spaudimą.

Antrajame kėlinyje Marijampolės futbolininkai turėjo iniciatyvą savo rankose, bet ilgą laiką „Nevėžio“ gynyba jiems sukurti pavojingų progų neleido. Visgi ledai buvo pralaužti 71 minutę – Jevgenas Jefremovas puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos užsuko kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Po kelių minučių „Sūduva“ pavertė rezultatą triuškinamu. Šį kartą atakos smaigalyje ir vėl atsidūrė S. Nyuiadzi, kuris pasinaudojo tolimu Nicolaso Gorobsovo perdavimu ir smūgiu pažeme įveikė vartininką. Prancūzas įsirašė aštuntąjį įvartį šiame sezone.

„Sūduva“ (66 tšk.) šventė pergalę, kuri leido bent iki šeštadienio vakaro vienu tašku aplenkti Vilniaus „Žalgirį“. Iš lentelės dugno galimybes pakilti praradęs „Nevėžis“ lieka surinkęs 10 taškų.

10'
Serge Nyuiadzi
(Xabi Auzmendi)
Lukas Berednikovas
24'
Peter Eletu
29'
36'
Igor Jovanovič
(Nicolas Taravel)
42'
Igor Jovanovič
Pirmojo kėlinio pabaiga
71'
Jevgen Jefremov
(Xabi Auzmendi)
74'
Serge Nyuiadzi
(Nicolas Gorobsov)
75'
Olivier Rommens
(Serge Nyuiadzi)
75'
Povilas Leimonas
(Nicolas Gorobsov)
Motiejus Burba
(Vakaris Skibiniauskas)
76'
Rokas Župerka
(Peter Eletu)
76'
Aretas Gėgžna
(Junior Timite)
76'
Mindaugas Butkus
(Biliaminu Nurudeen)
76'
Dmitrij Dmitruk
(Lukas Berednikovas)
80'
85'
Aleksandr Makas
(Jordan N'Kololo)
85'
Alexandros Gargalatzidis
(Giedrius Matulevičius)
90' +2
Aleksandr Makas
Rungtynių pabaiga