19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-10-16 | 32 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovų: 400

Telšių „Džiugas“ toliau išlieka šiame sezone neįveikęs Alytaus „Dainavos“. „Optibet A lygos“ 32-ojo turo rungtynėse abi komandos išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1).

Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė agresyviau žaidusiems svečiams iš Dzūkijos. Jie išsiveržė į priekį 18 minutę, kai Alexas Kyeremeh techniškai sužaidė prie baudos aikštelės prieigų ir efektingu smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą nuginklavo vartininką. Įdomu tai, kad legionierius iš Ganos pastarąjį kartą pasižymėjo pirmajame čempionato ture žaisdamas prieš dabartinę savo komandą – „Dainavą“

Džiugiečiai sureagavo į praleistą įvartį sėkmingai. Atlikę kelis išpuolius, 29 minutę Mariaus Šlutos auklėtiniai išlygino rezultatą – po Nasko Milevo perdavimo iš dešiniojo krašto Dovydas Virkšas vienu lietimu iš artimo atstumo pasiuntė kamuolį į vartus. Tai buvo pirmasis jo įvartis šių metų sezone, o taip pat ir vilkint „Džiugo“ marškinėlius.

Šeimininkams išlyginamasis įvartis suteikė daugiau pasitikėjimo ir kėliniui einant į pabaigą jie galėjo išsiveržti į priekį. Sėkmė šypsojosi „Dainavos“ futbolininkams, kai Andriaus Lipskio smūgiuotą kamuolį debiutavęs vartininkas Tomas Švedkauskas atmušė į virpstą, o tuomet vartų sargas sugraibė atšokusį kamuolį.

Po pertraukos aikštėje vyravo apylygis žaidimas, tačiau komandoms sunkiai sekėsi regzti pavojingus išpuolius. Bene realiausią progą įmušti turėjo „Dainava“ – 87 minutę Henrique Devenso klastingą smūgį iš tolimos distancijos atrėmė vartininkas.

Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. „Džiugas“ su 32 taškais rikiuojasi septintoje vietoje, o „Dainava“ (28 tšk.) yra pozicija žemiau. Abi komandos kitą savaitgalį Alytuje susitiks paskutinėje tarpusavio dvikovoje šiame sezone.

18'
Alex Kyeremeh
(Vytautas Lukša)
Lukas Ankudinovas
27'
27'
Joshua Silva
Dovydas Virkšas
(Nasko Milev)
29'
34'
Titas Vitukynas
(Linas Savastas)
Pirmojo kėlinio pabaiga
58'
Titas Vitukynas
Jeremy Fernandes
(Yudai Koike)
64'
67'
Linas Klimavičius
69'
Henrique Devens
(Vytautas Lukša)
75'
Cyrille Tchayi Tchamba
(Deivydas Matulevičius)
Miroslav Puškarov
79'
Martynas Vasiliauskas
(Ivo Braz)
83'
Rokas Stanulevičius
(Andrius Lipskis)
90'
Rungtynių pabaiga