Tiesiogiai 30 turas / Rug 24 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 30 turas / Rug 25 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 26 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 26 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 15:00 , Alytus
2021-05-20 | 15 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovų: 150

Saldžiu laimėjimu „Optibet A lygos“ 15-ajame ture džiaugėsi pastaruoju metu pergales skinantis „Kauno Žalgiris“.

Drausmingą mačą sužaidę kauniečiai namuose po atkaklios kovos 1:0 (1:0) nugalėjo čempionato lyderę Marijampolės „Sūduvą“, kuri pralaimėjo antrą kartą.

Akistatos startas „Kauno Žalgiriui“ susiklostė tiesiai fenomenaliai – pasižymėta per pirmąsias 15 sekundžių. Deividas Šešplaukis atmetė kamuolį Gratui Sirgėdui, o šis precizišku smūgiu į vartų kampą išvedė komandą į priekį.

„Sūduva“ buvo pasiųsta į nokdauną ir kurį laiką neatsigavo, kauniečių gretose smūgiais išsiskyrė Choco bei Martynas Dapkus, savo ruožtu, svečių gretose Semiras Kerla pamušė kamuolį galva į vartus, tačiau jį palietusiam ir įvartį įmušusiam Aleksandrui Živanovičiui buvo užfiksuota nuošalė.

Antrame kėlinyje žalgiriečiai gynėsi itin drausmingai. Svečiai išsiskyrė Romaino Habrano smūgiu, tačiau labai daug aštrių epizodų nesukūrė.

„Kauno Žalgiris“ galėjo pasižymėti pagrindinio laiko pabaigoje, visgi, Renato Matoso perdavimo sulaukęs G. Sirgėdas sukirto kamuolį į skersinį.

Laikinosios sostinės komanda po šio laimėjimo turi 31 tašką ir iki 3 taškų sumažino deficitą nuo lyderės „Sūduvos“.