2 turas / Kov 09 , Kaunas
2 turas / Kov 09 , Panevėžys
2 turas / Kov 10 , Klaipėda
2 turas / Kov 11 , Vilnius
3 turas / Kov 15 , Vilnius
3 turas / Kov 16 , Kaunas
3 turas / Kov 16 , Marijampolė
3 turas / Kov 17 , Klaipėda
4 turas / Kov 30 13:00 , Kaunas
4 turas / Kov 30 15:00 , Klaipėda
4 turas / Kov 31 17:00 , Kaunas
4 turas / Bal 02 18:00 , Vilnius
5 turas / Bal 06 13:00 , Klaipėda
5 turas / Bal 06 17:00 , Kaunas
5 turas / Bal 07 17:00 , Panevėžys
5 turas / Bal 07 19:00 , Vilnius
2018-11-11 | 33 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovų: 100
Be būrio susirgusių žaidėjų į Klaipėdą nuvykę „Trakų“ futbolininkai sezoną užbaigė įtikinama pergale 5:1 (4:0) prieš „Atlantą“.
 
Ši pergalė riteriams garantavo trečiąją vietą ir bronzos medalius. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Donatas Kazlauskas, po vieną – Vadimas Manzonas, Valentinas Jeriomenka ir Jevgenijus Osipovas. Diniaras Bilialetdinovas pasižymėjo keturiais rezultatyviais perdavimais.
 
Nuo pat rungtynių pradžios „Trakų“ persvara buvo tokia milžiniška, kad atrodė, jog įvartis bręsta nuo pirmųjų minučių. Ironiška, tačiau pirmąją gerą progą sukūrė ne „Trakai“, o „Atlantas“. Pirmąsyk aikštės vidurį persivarę Klaipėdos ekipos jaunuoliai Tomą Švedkauską privertė padirbėti ne juokais. Tiesa, tai buvo paskutinis aikštės šeimininkų pasispardymas prieš tikrąją agoniją.
 
Prabėgo vos minutė po „Trakų“ neišnaudotos progos, kai trise – Valdemaras Borovskis, J. Osipovas ir D. Kazlauskas pabėgo į priekį, o pastarojo puikiausią šansą neutralizavo jaunasis „Atlanto“ vartų sargas. Tąsyk jam pavyko, tačiau netrukus ir jo pastangų neužteko.
 
D. Bilialetdinovas – V. Manzonui, D. Bilialetdinovas – V. Jeriomenkai, D. Bilialetdinovas – D. Kazlauskui, D. Bilialetdinovas – J. Osipovui – vos per 16 minučių „Trakai“ išsprendė visus klausimus. Ir visa tai įvyko riteriams žaidžiant viena koja.
 
Lygių skirtumas buvo milžiniškas. Tad tam, kad jis būtų nors kiek sumažintas, Albertas Rybakas į aikštę metė šiemet daugiau laiko B komandoje praleidusius Elviną Ališauską ir Roką Masenzovą.
 
Pastarieji įdėjo nemažai pastangų, bet apskritai komanda po pertraukos atliko tiesiog formalumą. D. Kazlauskas pelnė dar vieną įvartį ir tai buvo paskutinis komandos įmuštas įvartis šiame sezone.
 
Besibaigiant rungtynėms, „Atlantas“ sukūrė kontrataką, kuri baigėsi ir šios komandos puolėjo Bruno Lemečevskio garbės įvarčiu.
 
Rungtynių arbitras nepridėjo nė vienos papildomos minutės, tačiau jų ir nereikėjo. Vieniems – tai košmariško sezono pabaiga, kitiems – šiaip ne taip iškovota bronza. „Trakai“ A lygos prizininkais tapo ketvirtą sezoną paeiliui, o tokiu stabilumu gali pasigirti tikrai ne kiekvienas.
 

22'
Vadimas Manzonas
(Dinijaras Biljaletdinovas)
25'
Valentinas Jeriomenka
(Dinijaras Biljaletdinovas)
31'
Donatas Kazlauskas
(Dinijaras Biljaletdinovas)
35'
Vadimas Manzonas
38'
Jevgenijus Osipovas
(Dinijaras Biljaletdinovas)
Pirmojo kėlinio pabaiga
46'
Edvinas Baniulis
(Lajo Traore)
56'
Elvinas Ališauskas
(Vadimas Manzonas)
Vladislavas Kučerovas
(Gintas Rakauskas)
63'
72'
Rokas Masenzovas
(Dinijaras Biljaletdinovas)
76'
Donatas Kazlauskas
(Elvinas Ališauskas)
Martynas Bačko
(Justas Vainikaitis)
76'
Bruno Lemečevskis
(Marius Papšys)
84'
86'
Jevgenijus Osipovas
Dovydas Švambaris
(Bogdanas Micikas)
89'
Rungtynių pabaiga