13 turas / Geg 31 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 01 17:00 , Palanga
13 turas / Bir 01 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 02 18:00 , Panevėžys
2018-05-03 | 11 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovų: 300

A lygos 11 turas baigėsi dvikova Klaipėdoje tarp vietos „Atlanto“ ir Kauno „Stumbro“ komandų. Šiame mače nugalėtojas nepaaiškėjo, o ekipos pasidalino po tašką – 0:0.

„Atlanto“ treneris Algimantas Briaunys ilgai laukė sugrįžimo ant natūralios dangos aikštės teigdamas, kad ten jo auklėtiniai atrodys solidžiau. Vis tik mače su „Stumbru“ klaipėdiečiams nepavyko dominuoti, be to, protarpiais jiems teko atsimušinėti.

13 minutę šeimininkai sulaukė netikėtos dovanėlės, kai suklydo „Stumbro“ gynėjai. Donatas Kazlauskas pabėgo į priekį, bet pažeme smūgiavo per silpnai ir kamuolys tapo lengvu vartininko Rodrigo Josviaki grobiu.

Po šio epizodo „Stumbro“ futbolininkai spustelėjo varžovus, suregzdami kelias grėsmingas atakas. Labai aktyvus buvo legionierius iš PAR Kgaogelo Sekgota, nuolat zujęs varžovų baudos aikštelės prieigose.

Ir po pertraukos kauniečiai bandė kontroliuoti situaciją ir užvaldyti aikštės vidurį. Klaipėdiečiai sėkmės ieškojo po standartinių padėčių.

Atrodė, kad lygiosios visiškai netenkina „Stumbro“ žaidėjų, kurie visomis išgalėmis stengėsi pirmą kartą klubo istorijoje A lygoje nugalėti „Atlantą“. Kauniečių atakos ritosi viena po kitos. O jas atrėmęs „Atlanto“ vartų sargas Pavelas Doroševas neskubėdavo įžaisti kamuolio.

Pačioje rungtynių pabaigoje abi komandos apsikeitė pavojingais dūriais, po kurių galėjo išsiveržti į priekį. Iš pradžių R. Josviakis gelbėjo „Stumbrą“, atremdamas klastingą Vice Kendešo smūgį galva. Po to jau sužibėjo P. Doroševas, neleidęs pasižymėti Lucasui Villelai.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias, o tai reiškia, kad „Stumbras“ neįveikė „Atlanto“ jau 15 kartą iš eilės.