19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

"Žalgirį" papildė Eivinas Zagurskas, paliko - Jakubas Wilkas

"Žalgirį" papildė Eivinas Zagurskas, paliko - Jakubas Wilkas
foto: zalgiris-vilnius.lt

Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" ekipą sustiprino 23-ejų metų saugas Eivinas Zagurskas. Karjerą "FC Vilnius" klube pradėjęs futbolininkas pastaruoju metu rungtyniavo užsienyje. Didžiąją laiko dalį "Žalgirio" naujokas praleido Lenkijoje, kur atstovavo Vongroveco "Nielba", Lenčnos "Gornik" ir Plocko "Wisla" komandoms.

Praėjusiame sezone buvęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys gynė Graikijos Pirgo "Paniliakos" klubo garbę. Ketverius metus užsienyje praleidusį E. Zagurską į "Žalgirį" atviliojo nauji siekiai bei karjeros perspektyvos.

"Ilgai svarsčiau, ar priimti sprendimą grįžti į Lietuvą. Dažnai nutinka taip, jog daug metų praleidus svetur, sugrįžimas į gimtinę tampa žingsniu atgal. Įvertinęs visas aplinkybes supratau, kad "Žalgiris" man yra tinkama vieta, kurioje sudarytos puikios sąlygos tobulėti bei siekti naujų aukštumų. Rungtyniaudamas savo šalies čempionate taip pat būsiu labiau matomas rinktinės treneriams", - sakė sostinės ekipos naujokas, atmetęs Lenkijos ir Graikijos klubų pasiūlymus tęsti karjerą už Lietuvos ribų.

"Kalbėjomės su Mareku Zubu dėl mano vaidmens komandoje. Jis paaiškino, jog pagrindinis žaidėjų vienuoliktukas yra susiformavęs ir tik nuo manęs paties priklauso, ar išsikovosiu vietą startinėje sudėtyje. "Žalgiryje" saugų netrūksta. Konkurencija išties didelė, bet jos aš nebijau. Tai tik paskatina visą komandą pasitempti, kaskart įrodyti savo vertę. Pažįstų daugelį žalgiriečių. Su vienais teko žaisti "FC Vilniaus" klube, kitais jaunimo rinktinėse. Su Kamiliu Bilinskiu Lenkijoje kartu praleidome vieną sezoną. Kitus legionierius sutikau pirmą kartą, taip pat iki šiol nebuvo tekę susidurti su Andriumi Velička", - kalbėjo "Žalgirio" naujokas.

Pilnateisiu komandos nariu tapęs E. Zagurskas oficialiai pirmą kartą apsivilkti žaliai baltą aprangą galės jau šio sekmadienio "SMScredit.lt A lygos" rungtynėse su "Šiauliais". Saugas bus registruotas ir atsakomajam UEFA Europos lygos atrankos mačui Airijoje su "Saint Patrick's Athletic" klubu. 

Tuo tarpu Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komandai sėkmingai pirmoje sezono pusėje atstovavęs Jakubas Wilkas karjerą tęs "Vaslui" klube. Į Rumuniją prieš savaitę išvykęs saugas po ilgų derybų sutarė dėl kontrakto ir persikėlimo sąlygų bei oficialiai tapo naujosios ekipos nariu.

"Gaila palikti miestą ir komandą, kuriai atidaviau visą save. Čia pažinau daug nuostabių žmonių, turėjau galimybę kartu rungtyniauti su puikiais vaikinais. Tačiau turiu galvoti ir apie savo karjerą, savo šeimą. Rumunijoje galėsiu rungtyniauti aukštesniame lygyje, klubas pasiūlė labai geras sąlygas", - zalgiris-vilnius.lt svetainei sakė netrukus 28-ąjį gimtadienį švęsiantis žaidėjas.

"Vaslui" pasibaigusiame savo šalies čempionate iškovojo penktąją vietą.

Lietuvoje mažiau nei pusmetį praleidęs futbolininkas spėjo sužaisti 20 rungtynių, per kurias įmušė 7 įvarčius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

"Žalgiryje" legionieriaus karjerą pradėjęs lenkas iki tol gimtinėje vilkėjo Poznanės "Lech" ir Gdansko "Lechia" komandų marškinėlius.