32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

Turo rinktinėje – šešių komandų žaidėjai

Turo rinktinėje – šešių komandų žaidėjai
zalgiris.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ 24-ojo turo rinktinėje savo vietas išsikovojo šešių klubų futbolininkai.

Tomislavas Duka (Vilniaus „Žalgiris“): Kroatas gautais šansais „Optibet A lygoje“ pasinaudoja puikiai ir vėl dėka sėkmingo žaidimo išsikovojo vietą simbolinėje rinktinėje. T. Duka atrėmė tris labai pavojingus varžovų smūgius ir surinko 246 „InStat“ naudingumo balus.

Konstantinas Šulcas (Telšių „Džiugas“): Šį kartą dešiniajame krašte rungtyniavęs ukrainietis sužaidė dar vieną solidų mačą. K. Šulcas išsiskyrė pavojingais perdavimais į baudos aikštelę, iš kurių vienas buvo rezultatyvus, smūgiu į vartų plotą bei 63 proc. laimėtų dvikovų.

Matheusas Bissi („Panevėžys“): Naudingai pasirodžiusio brazilo sąskaitoje – net 296 „InStat“ naudingumo balai ir preciziškai atliktas baudos smūgis antrame kėlinyje. Be to, vidurio gynėjas laimėjo 83 proc. dvikovų ir išprovokavo 4 oponentų pražangas.

Nicolas Taravelis (Marijampolės „Sūduva“): Sėkmingai su savo užduotimis gynyboje susitvarkęs vicečempionų naujokas surinko 246 „InStat“ naudingumo balus, perdavimus atlikdamas 93 proc. taiklumu. Taip pat gynėjas laimėjo 75 proc. dvikovų ir atliko 2 smūgius į vartus.

Choco („Kauno Žalgiris“): Aktyviai rungtyniavęs brazilas labai dažnai jungėsi į atakas – atliko 4 taiklius skersus perdavimus į baudos aikštelę, kurie virsdavo pavojingomis situacijomis. Patyręs futbolininkas išprovokavo varžovui raudoną kortelę ir tai prisidėjo prie reikalingos „Kauno Žalgirio“ pergalės.

Ibrahimas Olaosebikanas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Gautą šansą po keitimo saugas iš Nigerijos išnaudojo nepriekaištingai. Mače su Vilniaus „Žalgiriu“ I. Olaosebikanas pats pradėjo ir baigė įvarčiu pasibaigusią kontrataką bei laimėjo visas 4 dvikovas.

Klaudijus Upstas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Kauno rajono klubo atstovas šį kartą rungtyniavo krašto saugu, o ne krašto gynėju, prie ko jau spėjome priprasti. Sugrįžimas į įprastą poziciją buvo solidus – atlikti 2 „raktiniai“ perdavimai ir surinkti 245 „InStat“ naudingumo balai.

Romainas Habranas (Marijampolės „Sūduva“): Krašto saugas šį mėnesį prapliupo įvarčiais ir tą padarė jau trečiame mače iš eilės. R. Habranas atliko 3 „raktinius“ perdavimus, 6 smūgius į vartus bei surinko 278 „InStat“ naudingumo balus.

Andrius Lipskis (Telšių „Džiugas“): Pirmą sykį turo arba savaitės rinktinėje atsidūrė vienas iš Žemaitijos ekipos simbolių, pelnęs antrą įvartį šiame „Optibet A lygos“ sezone. A. Lipskis taip pat sukūrė vieną idealią progą komandos draugui ir surinko 233 „InStat“ naudingumo balus.

Jordanas N'Kololo (Marijampolės „Sūduva“): Marijampolės klubo naujokas vėl neliko nuošalyje. Puolime žaidęs J. N'Kololo pelnė antrą dvikovos su Kėdainių „Nevėžiu“ įvartį bei uždirbo baudinį, po kurio pasižymėjo R. Habranas, be to, legionierius atliko perdavimus 92 proc. taiklumu.

Michaelas Thuique'as („Kauno Žalgiris“): Brazilas trečią kartą šiemet pražudė Alytaus DFK „Dainava“ ekipą – vėl tapo pergalingo įvarčio autoriumi. „Kauno Žalgirio“ puolėjas iš viso atliko net 6 smūgius į vartus ir savo pasirodymą įprasmino 229 „InStat“ naudingumo balais.