28 turas / Rug 15 , Panevėžys
27 turas / Rug 17 , Alytus
27 turas / Rug 18 , Telšiai
27 turas / Rug 18 , Gargždai
27 turas / Rug 19 , Kaunas
27 turas / Rug 19 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 24 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 30 turas / Rug 25 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 26 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 26 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 15:00 , Alytus

Turo rinktinėje atsidūrė laimėjusių komandų atstovai

Turo rinktinėje atsidūrė laimėjusių komandų atstovai
Elvio Žaldario nuotr.

Į „Optibet A lygos“ simbolinę 29-ojo turo rinktinę prasibrovė trijų laimėjusių ekipų futbolininkai.

Martynas Matijoška (Alytaus DFK „Dainava“): 25-erių vartininkas prieš savo buvusią komandą sužaidė sėkmingą mačą ir nepraleido įvarčio. M. Matijoška pergalingame susitikime atrėmė 4 varžovų smūgius.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): Rezultatyviose rungtynėse patyręs krašto gynėjas paliko savo pėdsaką. Ilgametis „Riterių“ futbolininkas perėmė 10 kamuolių, taip pat išsiskirdamas 2 „raktiniais perdavimais“ bei 229 „InStat“ naudingumo balais. 

Linas Klimavičius (Alytaus DFK „Dainava“): Kėdainiuose dainaviečių gynyba beveik netrūkinėjo – pavyko išlaikyti „sausus“ vartus ir laimėti antrą kartą iš eilės. L. Klimavičiaus sąskaitoje – 3 „raktiniai perdavimai“ bei 2 smūgiai į vartus. 

Mantas Fridrikas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Rungtynėse su „Banga“ vidurio gynėjas žaidė daugiau negu valandą bei pasirodė itin naudingai. 260 „InStat“ naudingumo balų, 94 proc. perdavimų tikslumas bei 91 proc. laimėtų dvikovų – tokį pasirodymą surengė patyręs futbolininkas. 

Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“): Praėjusią savaitę nė vienas kairiojo krašto gynėjas ryškiais pasirodymais neišsiskyrė. Į kraštą pastumtas D. Barauskas sėkmingai darbavosi gynyboje ir kartą buvo itin arti įvarčio – jo smūgį atrėmė vartininkas.

Kyle‘as Spence‘as (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Krašto saugas iš Didžiosios Britanijos kaip reikiant įsibėgėjo. K. Spence‘as surengė labai efektingą reidą bei pelnė įvartį jau trečiame mače iš eilės. 

Thompsonas Gavi (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Antroje sezono pusėje vis ryškiau apie save primena ir futbolininkas iš Nigerijos. Th. Gavi sužaidė savo naudingiausią dvikovą „Optibet A lygoje“ – susidūrime su Gargždų „Banga“ įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. 

Marko Pavlovskis (Vilniaus „Riteriai“): Po beveik trijų mėnesių pertraukos saugas iš Serbijos pelnė įvartį, kuris buvo labai svarbus. Puikiu tolimu smūgiu M. Pavlovskis pakreipė rungtynių su Telšių „Džiugu“ eigą ir padėjo sostinės klubui iškovoti svarbią pergalę.

Saidas Hamuličius (Alytaus DFK „Dainava“): Į antrą vietą rezultatyviausių čempionato žaidėjų rikiuotėje prasibrovęs krašto saugas išplėšė dar vieną pergalę – „Dainava“ nugalėjo Kėdainiuose. Be pelnyto įvarčio S. Hamuličius atliko dar 5 smūgius bei surinko 262 „InStat“ naudingumo balus.

Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Gargžduose itin efektingu įvarčiu išsiskyręs puolėjas iš viso pasižymėjo 5 smūgiais. N. Petkevičiaus sąskaitoje – 215 „InStat“ naudingumo balų.

Maksymas Marusičius (Vilniaus „Riteriai“): Naujasis Vilniaus ekipos puolėjas pagaliau pralaužė ledus, įmušdamas savo pirmą įvartį „Riterių“ gretose. Be to, ukrainietis dar ne sykį grasino „Džiugo“ vartininkui, dalyvavo net 34 dvikovose ir pasižymėjo 252 „InStat“ naudingumo balais.