19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

„Šiauliuose“ - ryžtingos permainos

„Šiauliuose“ - ryžtingos permainos
foto: Justas Niauronis

Vasarą, lietuviško futbolo sezono viduryje, ima šurmuliuoti žaidėjų perėjimo turgus – komandos perrikiuoja gretas. „Šiaulių“ klubas jau dabar nusprendė tai padaryti ypač ryžtingai.

Šiauliečiai atsisveikino su vartininku Šarūnu Jurevičiumi, gynėju Deivydu Lunskiu, saugais Tomu Snapkausku ir Marko Rašo bei puolėju Georgijumi Alaverdašvili. Išpirką klubas pretenduoja gauti tik už ilgalaikį kontraktą turintį Š.Jurevičių.

„Toks yra klubo tarybos sprendimas, - teigė „Šiaulių“ viceprezidentas Saulius Lesnickas. - Turime laiko tam, kad užkaišytume spragas ir bandysime tai daryti. Opiausia problema yra vartininko pozicija – iki tol, kol galėsime registruoti naujus žaidėjus, mes neturėsime traumuoto Pauliaus Pociaus“.

P.Pocius šį sezoną dalijosi žaidimo laiką su Š.Jurevičiumi. 35-erių D.Lunskis daugumą rungtynių pradėjo pagrindinėje sudėtyje. G.Alaverdašvili, po to, kai sezonui jau prasidėjus į „Šiaulius“ persikėlė iš Pakruojo „Kruojos“, spėjo įmušti penkis įvarčius ir atlikti kelis rezultatyvius perdavimus. Kroatas M.Rašo Šiauliuose pritapo sunkiau nei jo tėvynainiai Filipas Žderičius ir Niko Tokičius, o T.Snapkauskas tik bandė įsitvirtinti pagrindinėje sudėtyje.

„Pralaimėjimas Alytaus „Dainavai“ namuose 1:5 irgi vertė manyti, kad komandai reikia permainų“, - konstatavo S.Lesnickas.