19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

Šeštadienį „Kruojos“ laukia mūšis su „Atlantu“

Šeštadienį „Kruojos“ laukia mūšis su „Atlantu“
foto: fkkruoja.lt

Po nedidelės pertraukos „Kruoja“ šeštadienį savo Pakruojo miesto stadione 18 val. A lygos rungtynėse priims uostamiesčio „Atlantą“. Šiame sezone dėl aukščiausių pozicijų kovojantys uostamiesčio futbolininkai demonstruoja itin gerus rezultatus, tad laukia rimta bekompromisė kova.

Turnyro lentelėje „Atlantas“ žengia antras su 32 taškais ir nusileidžia tik Vilniaus „Žalgiriui“. „Kruojos“ situacija šiuo metu yra sudėtingesnė ir komanda turėdama 16 taškų užima šeštąją poziciją. Pirmajame rate tarpusavio dvikova neutralioje aikštėje Gargžduose, kur „Atlantas“ pradėjo sezoną, baigėsi varžovų pergale 2:0. Tada abu įvarčius pelnė Evaldas Razulis, vis tik dėl traumos šį kartą jo aikštėje nebus. Taip pat „Atlantui“ nepadės ir Žilvinas Kymantas. Kiti žaidėjai yra sveiki ir turėtų atvykti į Pakruojį.

„Kruojos“ situacija ir toliau nesikeičia – prieš kovas UEFA Europos lygoje klubas ieško pastiprinimo, tačiau tol, kol neatsidarys vasaros perėjimų langas, teks remtis dabartinėmis pajėgomis, kurias, kaip žinia, išretinusios traumos. Būtent dėl šių priežasčių rungtynėse Vilniuje nuo pirmųjų minučių žaidė jaunasis Gediminas Balašauskas, po keitimų ant vejos žengė Robertas Šumnauskas ir Robertas Sutangarejevas. Gali būti, kad jaunųjų vaikinų pagalbos prireiks ir šį kartą.

Nepaisant to, „Kruojos“ vyr. treneris Aidas Dambrauskas prieš artėjančią akistatą nusiteikęs gerai: „Mes puikiai suprantame, kad lengvų varžovų lygoje nėra, o kai tenka žaisti su antroje vietoje esančia ekipa apie tai net ir kalbėti neverta. Taip, „Atlantas“ šiame sezone yra gera komanda ir mums pirmajame rate buvo išties nelengva. Nepaisant to, žaisime savo aistruolių akivaizdoje ir tai mums pridės papildomos energijos. Noriu komandos vardu pakviesti visus į stadioną ir palaikyti mūsų komandą. Tai svarbios rungtynės ir sieksime tik teigiamo rezultato“, - kalbėjo strategas.

Treneris taip pat nesureikšmino to, jog „Atlantui“ negalės padėti prieš tai abu įvarčius į „Kruojos“ vartus pelnęs E.Razulis: „Nemanau, jog tai kažką labai pakeis, „Atlantas“ turi ir tą patį Valdą Trakį, ir kitų puikių atakuojančių žaidėjų, tad mums lengviau nebus. Svarbiausia išeiti į aikštę maksimaliai susitelkus, žaisti savo žaidimą ir atiduoti visas jėgas.“

„Atlanto“ pagrindiniu vartininku šiame sezone tapęs buvęs „Kruojos“ žaidėjas Mantas Galdikas fkkruoja.lt tikino, jog jo ekipa atvyksta siekti tik pergalės ir aikštėje draugų nėra.

„Aišku, kažkokie sentimentai išlikę, vis tik Pakruojyje teko praleisti nemažai laiko, tad būti kitoje barikadų pusėje žaidžiant šiame stadione bus keista. Iš kitos pusės, aikštėje draugų tikrai nėra. Esame nusiteikę kovingai ir mus tenkins tik pergalė. Taip, pirmajame rate prieš „Kruoją“ vartus saugojo Mihailas Komorovas, tačiau jei dabar treneris į aikštę leis mane, būsiu pasiruošęs“, - kalbėjo M.Galdikas.

Per pertrauką „Kruoja“ ir „Atlantas“ žaidė draugiškas rungtynes. Pakruojo miesto stadione vykusiame mače „Kruoja“ 3:4 nusileido „Jelgavai“, o uostamiesčio futbolininkai Rygoje taikiai išsiskyrė su „Skonto“ 1:1.

Rungtynių Pakruojo miesto stadione pradžia šeštadienį 18 val. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą, „Kruojai“ reikalingas jūsų palaikymas! Iki susitikimo šeštadienį, praneškite draugams!