32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

Savaitės apžvalga: įsibėgėjanti „Sūduva“ ir atsitiesęs „Kauno Žalgiris“

Savaitės apžvalga: įsibėgėjanti „Sūduva“ ir atsitiesęs „Kauno Žalgiris“
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Praėjusią savaitę „Optibet A lygoje“ buvo sužaistos ketverios rungtynes.

Puolimas. Marijampolės „Sūduva“ praėjusią savaitę iškovojo dvi pergales – namuose 2:0 palaužė „Kauno Žalgirį“ ir 3:1 svečiuose įveikė Vilniaus „Riterius“.

Su 49 taškais čempionate pirmaujantys marijampoliečiai per pastarąsias ketverias rungtynes įmušė net 11 įvarčių, kai prieš tai per 19 susitikimų pavyko pasižymėti 28 sykius.

Atodūsis. „Kauno Žalgiris“ šešių nelaimėtų mačų seriją pavertė istorija. Po pralaimėjimo Marijampolėje atsitiesę žalgiriečiai derbyje 2:1 nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus ir tvirčiau jaučiasi pirmame ketverte.

Įveiktus varžovus „Kauno Žalgiris“ lenkia 4 taškais ir turi dar dvejas rungtynes atsargoje.

Graikija. „Panevėžys“ didžiausią šio sezono pralaimėjimą paliko užmarštyje ir savo sirgalių akivaizdoje 3:1 patiesė Gargždų „Bangą“. Pirmą kartą vienu metu Lietuvos čempionate vienoje komandoje žaidė trys graikai – debiutavęs Dimitrios Tsakmakis, Chrysovalantis Kozoronis bei įvartį pelnęs Antonis Kapnidis.

Varžovas. „Bangos“ lyderis Simonas Urbys po beveik dviejų mėnesių pertraukos vėl džiaugėsi tiksliu smūgiu – pelnė jau 9-ąjį įvartį šiemet. Gargždų ekipos atstovas kamuolį į „Panevėžio“ vartus bent po kartą rezultatyviai nukreipė per visas trejas tarpusavio rungtynes.

Sumanymas. „Riteriai“ dar kartą nusileido „Sūduvai“, tačiau iki pirmojo praleisto įvarčio varžovams taip pat kėlė daug rūpesčių, o vienintelį įvartį įmušė penktą kartą pasižymėjęs Angelis Lezama.

Venesuelietis kiek neįprastai į kovą buvo mestas po keitimo – strategas Miguelis Moreira paaiškino, kad tokiu būdu buvo norima pagyvinti žaidimą po pertraukos.

Keitimas. „Hegelmann Litauen“ komandos gretose įvartį pelnė debiutantas Alexas Negueba, kuriam vyr. treneris Andrius Skerla šansą suteikė antrojo kėlinio pradžioje, o dėl traumos pakeitė dvikovai artėjant į pabaigą.

Po mačo A. Skerla pripažino, kad ekipos naujokas dar ne taip gerai suprato, ko iš jo norima gynyboje – dėl to, anot stratego, žalgiriečiai pradėjo grėsmingiau atakuoti.