19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

Šalia "Aukštaitijos" stadiono - mėlynai raudoni suoliukai

Šalia "Aukštaitijos" stadiono - mėlynai raudoni suoliukai
foto: fkekranas.lt

Parką, esantį greta "Aukštaitijos" stadiono, užplūdo jaunimas. Čia surengta suoliukų dažymo akcija "Spalvotas gyvenimas". Prie jos prisijungė ir "Ekrano" fanai - "Pirmosios Armados" vaikinai. Jie suoliukus dažė mėlyna ir raudona spalvomis.

Parke tarp Marijonų ir Jakšto gatvių suoliukus dažyti jaunimą pakvietė organizacija "JCI Panevėžys". Kaip tvirtino jos atstovas Marijus, akcija "Spalvotas gyvenimas" vyksta jau eilę metų, tačiau į šį parką užsuko pirmą kartą.

"Džiaugiamės, kad Panevėžio jaunimo organizacijos ir pavieniai žmonės išgirdo mūsų kvietimą gražinti miesto erdves. Sukvietėme čia keliasdešimt žmonių. Tikimės gero oro, kad mūsų darbas nenueitų perniek" - kalbėjo "JCI Panevėžys" atstovas Marijus Tidikas.

Šiai akcijai neliko abejingi ir į organizatorių kvetimą atsiliepė ir FK "Ekranas" fanai - "Pirmoji Armada". Vaikinai tvirtino, kad itin smagu suoliukus dažyti savo miesto futbolo komandos spalvomis.

"Šiame parke, būtent šioje vietoje mes renkamės prieš kiekvienas namų rungtynes. Ši vieta mums sava, todėl nusprendėme čia suoliukus nudažyti "Ekrano" spalvomis - mėlyna ir raudona. Tikiuosi, kad tai taps ir reklamine akcija, kuri pritrauks dar daugiau žmonių į tribūną." - savo pasirinkimą paaiškino "Ekrano" fanas Rolandas.

"Šiandien esame pasiryžę nudažyti mažiausiai penkis suoliukus. Jei organizatoriai leis daugiau - dažysime tiek, kiek galima. Savo dažų atsinešėme užtektinai. Kadangi žinojome, kad suoliukų turėsime nedaug, tai mes atėjome keturiese, tačiau ir keturiese esame pasiryžę nedažyti tiek, kiek nudažytų 200 žmonių" - su šypsena veide ir teptuku rankose kalbėjo "Pirmosios armados" narys Rolandas Šatas.