32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

S. Hamuličius – geriausias jaunas liepos mėnesio žaidėjas

S. Hamuličius – geriausias jaunas liepos mėnesio žaidėjas
Agnetos Mikelionytės nuotr.

Šiame „Optibet A lygos“ sezone rezultatyvumu išsiskiria ir jauni futbolininkai, vienas tokių – Alytaus DFK „Dainava“ vienuolikės saugas Saidas Hamuličius.

Puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantis bosnių kilmės S. Hamuličius buvo išrinktas geriausiu liepos mėnesio jaunuoju žaidėju, nors į šį apdovanojimą pretendavo jau ne kartą.

Nyderlanduose gimęs dainavietis per ketverias rungtynes liepos mėnesį pelnė tris įvarčius. S. Hamuličius po sykį pasižymėjo dviejose akistatose su Kėdainių „Nevėžiu“ ir kartą pasiuntė kamuolį į Vilniaus „Riterių“ vartus.

„Dainavos“ futbolininkas per ankstesnių šešerių rungtynių atkarpą buvo pasižymėjęs net penkeriose ir dabar su 10 pelnytų įvarčių rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje žengia antras. Taip pat 20-metis yra atlikęs rezultatyvų perdavimą.

S. Hamuličius geriausiu liepos mėnesio jaunuoju žaidėju tapo suskaičiavus ekspertų ir žurnalistų balsus ir pridėjus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos rezultatus.

„Manau, kad liepos mėnesį pasirodėme gerai – iškovojome 7 taškus per 4 mačus. Esu patenkintas, kad mušiau įvarčius tose rungtynėse ir prisidėjau prie svarbių „Dainavos“ iškovotų taškų.

Šį sezoną noriu užbaigti kaip tik įmanoma geriau, žinoma, turiu ir asmeninių tikslų, tačiau norėčiau juos parodyti rezultatu aikštėje ir kol kas to nesakyti.

Prie komandos prisijungus Tomui Ražanauskui, pradėjome daugiau žaisti su kamuoliu. Anksčiau kamuolio kontrolė dažniau priklausydavo varžovams – tai turėdavo įtakos prastesniems rezultatams. Be to, man taip pat būdavo sunkiau padėti komandai, kai mažai kontroliuodavome kamuolį.

Šiuo metu daugiau žaidžiame su kamuoliu, kuriame progas ir dėl to turime geresnius rezultatus“, – puikų liepos mėnesį apibendrino „Dainavos“ futbolininkas.

Geriausio jaunojo mėnesio futbolininko rinkimuose kovo mėnesį lygių neturėjo „Kauno Žalgirio“ garbę ginantis Philipas Otele, balandį geriausiu tapo „Panevėžio“ vartų sargas Danas Šimkevičius, gegužę – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubo atstovas Vilius Armalas, o birželį – pastarojo komandos draugas Nauris Petkevičius.

S. Hamuličiui atiteks lygos partnerio „Nike“ dovana. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Vaga“.

Su „Dainavos“ atstovu konkuravo V. Armalas, N. Petkevičius ir Thompsonas Gavi iš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos bei „Riterių“ žaidėjas Valdas Paulauskas.