19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

Rytis Pilotas: "Eisime į aikštę ir kovosime tik dėl trijų taškų"

Rytis Pilotas: "Eisime į aikštę ir kovosime tik dėl trijų taškų"
foto: fkekranas.lt

Panevėžio "Ekranas" po pusės mėnesio pertraukos grįžta į "Aukštaitijos" stadioną kovoti dėl taškų. Šį kartą panevėžiečių varžovas - Pakruojo „Kruojos“ ekipa. Komandų akistata įvyks jau šį sekmadienį, liepos 7-ą dieną, 20 valandą Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione.

20-ąjį čempionato turą praleidę ekraniečiai į stadionus grįžta gerokai sustiprėję. Per pertrauką čempionate komandą papildė du legionieriai iš Serbijos - puolėjas Dejan Djeničius ir saugas Marko Vučetičius, taip pat tikimąsi sulaukti ir daugiau naujų žaidėjų. Kaip atrodys sustiprėjusi komanda, žiūrovai galės išvysti jau šį sekmadienį.

„Nuotaikos kovingos, kaip ir prieš kiekvienas rungtynes. Nors kažkaip ypatingai joms nesiruošiame, tačiau treniruojamės kiekvieną dieną tuo pačiu ritmu. Eisime į aikštę ir kovosime tik dėl trijų taškų. „Kruoja“, aišku, pasistiprino keliais žaidėjais, rungtyniavusiais A lygoje, taip pat turi dabar legionierių iš Baltarusijos. Manau, kad jie pasiruošę kovai su mumis taip pat, kaip ir mes“ - prieš sekmadienio susitikimą mintimis dalijosi „Ekrano“ gynėjas Rytis Pilotas.

Šią savaitę Pakruojo „Kruoja“ debiutuoja Europos lygos atrankoje, tačiau ekraniečiai nemano, kad po kovos tarptautinėje arenoje varžovai bus išsekę ir lengvai įveikiami.

„Aš netikiu, kad jie bus pavargę, nes mūsų visų toks darbas. Negalime pasakyti, kad esame pavargę. Mes sunkiai dirbame, ruošiamės šioms rungtynėms ir Čempionų lygai. O sekmadienį turime laimėti, nes šios rungtynės labai svarbios“ – kalbėjo čempionų komandos legionierius Uchenna Umeh.

Ekraniečiai turnyro lentelėje ir toliau dalinasi antrą - trečią vietas su „Atlantu“, tačiau panevėžiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau ir sėkmės atveju sekmadienį galės pakilti į antrąją poziciją. Tuo tarpu „Kruoja“ žengia penkta, o per pastarąsias ketverias rungtynes iškovojo tris pergales.