19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

„Riterius“ paliko nepritapęs saugas

„Riterius“ paliko nepritapęs saugas
Elvio Žaldario nuotr.

Sunkią traumą 2020 metų sezone patyręs, o šiemet į pagrindinę komandą kelio neradęs 21-erių Dominykas Kodzis palieka Vilniaus „Riterius“. Su trejus metus komandoje buvusiu saugu nepratęsta bendradarbiavimo sutartis.

„Šių metų situacija, kai Dominykas ypač mažai žaidė pagrindinėje komandoje, netenkino nei mūsų, nei jo paties. Linkime žaidėjui sėkmės ir tikimės susitikti „Optibet A lygoje“ žaidžiant prieš mus“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Prie „Riterių“ D. Kodzis prisijungė prieš 2019 metų sezono pradžią. Pirmaisiais metais jis sužaidė devynerias rungtynes, antraisiais – penkiolika. Antrojo sezono statistikoje yra ir vienas pelnytas įvartis.

2021-ųjų čempionato pradžioje dėl traumos nežaidęs D. Kodzis pirmąkart į aikštę buvo mestas dvikovoje prieš Alytaus „Dainavą“. Po to sekė trijų mėnesių pauzė ir 10 minučių žaidybinio laiko prieš Marijampolės „Sūduvą“, 28 minutės – prieš Gargždų „Bangą“ ir vos 1 minutė kovoje prieš „Panevėžį“.

Šios rugpjūčio 29 dieną vykusios rungtynės D. Kodziui tapo paskutinėmis vilkint „Riterių“ pagrindinės komandos marškinėlius.