32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

Praėjusios savaitės rinktinėje – didžioji dalis sūduviečių

Praėjusios savaitės rinktinėje – didžioji dalis sūduviečių
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Praėjusios savaitės „Optibet A lygos“ simbolinėje vienuolikėje daugiausiai vietų išsikovojo Marijampolės „Sūduvos“ atstovai.

Victoras Golas („Panevėžys“): Dvikova su Gargždų „Banga“ panevėžiečiams gynyboje lengvai nesiklostė, tad vartininkas iš Brazilijos turėjo išties nemažai darbo. 30-metis vartų sargas antrame kėlinyje atrėmė baudinį ir padėjo ekipai iškovoti pergalę.

Jevgenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“): Traumą patyrusį Marką Benetą pakeitęs ukrainietis sėkmingai rungtyniavo dešiniajame krašte ir atliko ne vieną aštrų perdavimą į baudos aikštelę. Rungtynėse Vilniuje J. Jefremovas išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, kuris buvo jau ketvirtas šiame sezone.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Serbas eilinį kartą rungtyniavo užtikrintai, per abejas rungtynes laimėdamas didžiąją dalį dvikovų. Būtent A. Živanovičiaus tikslus smūgis galva padėjo svečiuose įveikti „Riterius“.

Stevenas Thicot („Kauno Žalgiris“): Patyręs 34-erių prancūzas sėkmingai rungtyniavo tiek ant klampios vejos Marijampolėje ir itin dažnai neklydo, kaip tą darė kiti komandos draugai. Savo ruožtu derbyje S. Thicot užtikrintu žaidimu prisidėjo prie žalgiriečių pergalės.

Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“): Be keitimo praėjusiose dvejose rungtynėse žaidęs veteranas išsiskyrė solidžiais pasirodymais ir savo pozicijoje daug konkurentų neturėjo. V. Slavickas turo arba savaitės rinktinėje atsidūrė antrą kartą.

Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“): Saugas po beveik keturių mėnesių pertraukos pelnė įvartį – tai nutiko derbyje su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais. Rungtynėse Marijampolėje D. Šešplaukis taip pat buvo vienas tų, kuris kėlė vicečempionams rūpesčių.

Giedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“): Nors marijampolietis abu mačus pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo, jam praėjusi savaitė buvo geriausia šiemet. Į „Kauno Žalgirio“ ir „Riterių“ vartus kamuolius pasiuntęs G. Matulevičius pelnė abu savo šio sezono įvarčius.

Elivelto („Panevėžys“): Net keturis mėnesius „Optibet A lygoje“ įvarčio nepelnęs brazilas driokstelėjo dvikovoje su „Banga“. Elivelto atliko efektingą rezultatyvų perdavimą Jorge Eliasui bei realizavo baudinį, įmušdamas trečią įvartį šiame sezone.

Romainas Habranas (Marijampolės „Sūduva“): Prancūzas pagaliau savo efektingą žaidimą pradeda paversti įvarčiais. Nesustabdomai dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“ pasirodęs R. Habranas pasižymėjo jau ketvirtą kartą šiame sezone ir antrame susitikime iš eilės.

Simonas Urbys (Gargždų „Banga“): Nepaisant to, jog nerealizavo baudinio, gargždiškis vienas pats kėlė „Panevėžiui“ labai daug rūpesčių. Galiausiai S. Urbio darbas aikštėje buvo įprasmintas dvikovos pabaigoje preciziškai atliktu baudos smūgiu.

Jorge Eliasas („Panevėžys“): Rezultatyviausias „Panevėžio“ žaidėjas praėjusią savaitę taip pat neliko nuošalyje. Gražus įvartis vienu lietimu atidarė rezultatą tose rungtynėse – tai buvo jau septintasis J. Eliaso taiklus smūgis šiemet.