32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

Pokyčiai „Džiugo“ komandos sudėtyje

Pokyčiai „Džiugo“ komandos sudėtyje
fcdziugas.lt nuotr.

Po rinktinių pertraukos Telšių „Džiugas“ į „Optibet A lygos“ kovas grįš sustiprėjęs. Klubas sukirto rankomis su 26 metų saugu iš Portugalijos Ivo Brazu.

Klubas aktyviai ieškojo pakeitimo į poziciją rugpjūčio pabaigoje išvykus Leo Ribeiro ir rinktis galėjo tik iš tam tikro statuso žaidėjų siauresnėmis pasirinkimo galimybėmis, vadovaujantis transferų taisyklėmis.

Žaidėjas iki šiol visą savo karjerą praleido gimtojoje šalyje, o į Žemaitijos sostinę saugas atvyksta iš „Olhanense“ ekipos, besivaržančios trečiajame pagal pajėgumą Portugalijos divizione.

Pažymėtina, jog rinktinių pertraukos metu sužaistose kontrolinėse rungtynėse prieš Mažeikių „Atmosferą“ komandos naujokas spėjo atsidaryti įvarčių sąskaitą pasižymėdamas du kartus.

Įdomu yra ir tai, jog I. Brazas taps pirmuoju „Džiugo“ legionieriumi iš Portugalijos.

Klubo naujokas vilkės 10-tuoju numeriu pažymėtais marškinėliais ir debiutuoti galės jau šio šeštadienio rungtynėse prieš Marijampolės „Sūduvą“.

***

„Džiugas“ pasipildė dar vienu naujoku. Juo tapo brazilas Periclesas Mattiello Maieras, sutrumpintai vadinamas Periclesu.

22-ejų futbolininkas į Telšius atvyko iš gimtosios šalies „Santa Cruz“ klubo, besivaržančio trečiajame pagal pajėgumą Brazilijos divizione bei Pernambuko valstijos pirmenybėse.

Naujasis „Džiugo“ legionierius prieš tai futbolo paslapčių nuo vaikystės mokėsi „Chapecoense“ klube.

Brazilas įprastai rungtyniauja atakuojančio centro saugo pozicijoje.

Klubas taip pat informuoja, jog dėl asmeninių priežasčių ekipą paliko japonas Akihiro Koike. Žaidėjui išreiškus norą palikti komandą ir grįžti į Japoniją, klubas kliūčių nesudarė ir sutartis buvo nutraukta abipusiu sutarimu. 

Japonas „Optibet A lygoje“ į aikštę žengė 17 kartų. Klubas dėkoja žaidėjui už darbštumą ir pastangas bei linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Anot klubo vadovo Martyno Armalio, naujokų atvykimas padės spręsti ne tik šio sezono komplektacijos problemas: „Kiek nenumatytas ir neplanuotas atsisveikinimas su Akihiro Koike, kai šiuo metu ir taip turime ne patį ilgiausią suoliuką, privertė ieškoti sprendimų. Tačiau tiek Pericleso, tiek prieš kelias dienas „Džiugo“ nariu tapusio Ivo Brazo prisijungimai prie mūsų klubo tuo pačiu yra ir pasiruošimo ateinančiam sezonui pradžia“.