19 turas / Rug 11 , Palanga
19 turas / Rug 11 , Vilnius
24 turas / Rug 12 , Panevėžys
20 turas / Rug 17 , Kaunas
20 turas / Rug 18 , Kaunas
20 turas / Rug 18 , Klaipėda
21 turas / Rug 23 18:00 , Panevėžys
21 turas / Rug 23 20:00 , Vilnius
21 turas / Rug 25 18:00 , Palanga
22 turas / Rug 31 15:00 , Palanga
22 turas / Rug 31 17:00 , Kaunas
22 turas / Rug 31 19:00 , Vilnius
23 turas / Rug 13 19:00 , Klaipėda
23 turas / Rug 14 15:00 , Palanga

L.Bičkauskas: „Džiaugiamės pirmąja pasiekta pergale“

L.Bičkauskas: „Džiaugiamės pirmąja pasiekta pergale“

Po pergalės rezultatu 3:2 (2:1) prieš Utenos „Utenį“, Laimis Bičkauskas, „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris, teigė, kad mačas buvo sunkus visų pirma dėl slidžios aikštės, todėl futbolininkai darė jiems nebūdingas klaidas. Jis išskyrė varžovų kovingumą iki pat rungtynių pabaigos.

„Antrajame kėlinyje jie turėjo persvarą, bet mes atsilaikėme ir džiaugiamės pirmąja pasiekta pergale“, - sakė L.Bičkauskas.

Pasak jo, komanda stengėsi išnaudoti puolėjų Andriaus Veličkos ir Roko Krušnausko gebejimus žaisti galva ir tai pasiteisino. Treneris taip pat išskyrė ir jaunuosius komandos žaidėjus sakydamas, kad tikisi gero jų žaidimo bei ragino ir toliau nesustoti bei dirbti treniruotėse.

„Pirmajame kėlinyje turėjome persvarą savo rankose. Antrajame po trečiojo įvarčio turbūt per anksti patikėjome pergale. Varžovas įmušė ir buvo labai nelengva psichologiškai nusiteikti, sužaisti iki galo, bet džiaugiamės, kad pavyko tai įgyvendinti. Pirmasis praleistas įvartis buvo kiek kuriozinis, o dėl antrojo norėtųsi iš žaidėjų didesnės koncentracijos ir kad tokių įvarčių ateityje būtų kuo mažiau“, - mačo eigą pakomentavo „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris.

Pasak dusyk pasižymėjusio R.Krušnausko, pasiekus pergale sezono starte negalima norėti ko nors geriau.

„Gal kažkoks jaudulys ir buvo, bet, kai įmušėme pirmąjį įvartį, įsivažiavome ir jis pasimiršo. Pirmajame kėlinyje palaikėme kamuolį ir į ataką greitai išeidavome, ir gynyboje viskas tvarkingai buvo“, - komandos žaidimu iki pertraukos buvo patenkintas puolėjas, prisipažinęs, kad galėjo daugiau prisidėti prie ekipos veiksmų gynyboje.

Kalbėdamas apie pelnytus įvarčius, R.Krušnauskas sakė, kad abi progas jam sukūrė komandos draugai, o jam bereikėjo nukreipti kamuolį į tinklą.

„Būtų malonu tapti rezutatyviausiu lygos futbolininku, bet tokio tikslo išsikėlęs nesu. Reikia mušti kuo daugiau ir tiek“, - nusiteikimą ir toliau grasinti varžovų vartams demonstravo puolėjas. 

foto: Vytautas Gimžauskas