22 turas / Rug 01 , Panevėžys
23 turas / Rug 13 , Klaipėda
23 turas / Rug 13 , Vilnius
23 turas / Rug 14 , Palanga
23 turas / Rug 14 , Kaunas
24 turas / Rug 21 , Vilnius
24 turas / Rug 21 15:00 , Kaunas
19 turas / Rug 24 18:00 , Panevėžys
25 turas / Rug 25 17:00 , Palanga
25 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
25 turas / Rug 28 18:00 , Panevėžys
20 turas / Spa 02 18:30 , Marijampolė
26 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
26 turas / Spa 05 15:00 , Klaipėda

L.Bičkauskas: „Džiaugiamės pirmąja pasiekta pergale“

L.Bičkauskas: „Džiaugiamės pirmąja pasiekta pergale“

Po pergalės rezultatu 3:2 (2:1) prieš Utenos „Utenį“, Laimis Bičkauskas, „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris, teigė, kad mačas buvo sunkus visų pirma dėl slidžios aikštės, todėl futbolininkai darė jiems nebūdingas klaidas. Jis išskyrė varžovų kovingumą iki pat rungtynių pabaigos.

„Antrajame kėlinyje jie turėjo persvarą, bet mes atsilaikėme ir džiaugiamės pirmąja pasiekta pergale“, - sakė L.Bičkauskas.

Pasak jo, komanda stengėsi išnaudoti puolėjų Andriaus Veličkos ir Roko Krušnausko gebejimus žaisti galva ir tai pasiteisino. Treneris taip pat išskyrė ir jaunuosius komandos žaidėjus sakydamas, kad tikisi gero jų žaidimo bei ragino ir toliau nesustoti bei dirbti treniruotėse.

„Pirmajame kėlinyje turėjome persvarą savo rankose. Antrajame po trečiojo įvarčio turbūt per anksti patikėjome pergale. Varžovas įmušė ir buvo labai nelengva psichologiškai nusiteikti, sužaisti iki galo, bet džiaugiamės, kad pavyko tai įgyvendinti. Pirmasis praleistas įvartis buvo kiek kuriozinis, o dėl antrojo norėtųsi iš žaidėjų didesnės koncentracijos ir kad tokių įvarčių ateityje būtų kuo mažiau“, - mačo eigą pakomentavo „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris.

Pasak dusyk pasižymėjusio R.Krušnausko, pasiekus pergale sezono starte negalima norėti ko nors geriau.

„Gal kažkoks jaudulys ir buvo, bet, kai įmušėme pirmąjį įvartį, įsivažiavome ir jis pasimiršo. Pirmajame kėlinyje palaikėme kamuolį ir į ataką greitai išeidavome, ir gynyboje viskas tvarkingai buvo“, - komandos žaidimu iki pertraukos buvo patenkintas puolėjas, prisipažinęs, kad galėjo daugiau prisidėti prie ekipos veiksmų gynyboje.

Kalbėdamas apie pelnytus įvarčius, R.Krušnauskas sakė, kad abi progas jam sukūrė komandos draugai, o jam bereikėjo nukreipti kamuolį į tinklą.

„Būtų malonu tapti rezutatyviausiu lygos futbolininku, bet tokio tikslo išsikėlęs nesu. Reikia mušti kuo daugiau ir tiek“, - nusiteikimą ir toliau grasinti varžovų vartams demonstravo puolėjas. 

foto: Vytautas Gimžauskas