31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas

A lyga po 14 metų pertraukos užsuks į Kėdainius

A lyga po 14 metų pertraukos užsuks į Kėdainius

Bus šventė

„Labai smagu, kad didysis futbolas pamažu grįžta į Lietuvos miestus. Kėdainiai – ne išimtis. Tikimės gausaus „Lietavos“ sirgalių palaikymo. Jį jautėme ne tik Kaune, o ir Visagine“, – „Alyga.lt“ kalbėjo „Lietavos“ gynėjas Valdemaras Borovskis.

„Lietavos“ jonaviškis Dominykas Galkevičius laukia dar gausesnio ir garsesnio palaikymo nei Kaune: „Kėdainiai – artimesni mūsų kaimynai. Be to, turbūt ir patys kėdainiečiai pasiilgę A lygos. Stengsimės, kad jiems rungtynės būtų įdomios.“

„Lietavos“ futbolininko, anksčiau Kėdainiuose žaidusio, Eisvino Utyros nuomone, ketvirtadienio rungtynės populiarumo tikrai sulauks. „Kėdainiuose žmonės tikrai myli futbolą. Manau, ten tikrai bus šventė“, – įsitikinęs E. Utyra.

Paskutinės rungtynės – 2002 metais

Kėdainiuose A lygos rungtynės paskutinį kartą vyko 2002 metų spalio 31-ąją. Vietos „Nevėžis“ 0:2 pralaimėjo Kauno „Inkarui“. Įvarčius pelnė dabartinis Pasvalio krepšinio komandos „Pieno žvaigždės“ vyriausiasis treneris Mantas Šernius ir šiuo metu Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vadybininko pareigas einantis Mindaugas Zurza.

2002 metų sezone „Nevėžis“ (12 taškų) A lygoje liko paskutinis, 10-as. Kėdainiečiai A lygoje rungtyniavo 2005 bei 2006 metų Lietuvos čempionatuose, bet namų rungtynes žaidė Kaune.

Solidus startas

„Lietava“ šį sezoną pradėjo solidžiai. Jonaviškiai per pirmuosius du „SMScredit.lt A lygos“ turus, kaip ir Marijampolės „Sūduva“, iškovojo keturis taškus ir rikiuojasi pirmajame trejete.

„Startas – teigiamas, bet visi suprantame, kad tai – tik sezono pradžia. Nereikia savęs pervertinti. Turime kiekvienose rungtynėse į aikštę žengti taip, tarsi mačas būtų paskutinis. Taip nusiteikę galime ir toliau stebinti“, – neabejoja D. Galkevičius.

V. Borovskis pabrėžė, kad sezono startas parodė, jog „Lietava“ – „draugiška ir stipri kaip kumštis komanda“.

„Kauno Žalgirio“ sąskaitoje – viena pergalė iš dviejų galimų ir vieta turnyrinės lentelės viduryje.

III ture „SMScredit.lt A lyga“ aplankys ir dar vieną šiame sezone neregėtą mūšio lauką – ketvirtadienį „Trakai“ Kauno „Stumbrą“ priims LFF stadione.

„kedainiusportas.lt“ nuotr.