32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

M. Kuklys grįžo į „Žalgirį“, o serbas išvyko

M. Kuklys grįžo į „Žalgirį“, o serbas išvyko
fkzalgiris.lt nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ gretose 2020 m. sezone rungtyniaus futbolo gerbėjams puikiai pažįstamas Mantas Kuklys. Į Vilnių saugas grįžta po dviejų metų pertraukos.

Futbolininkas į Lietuvą atvyksta iš Kazachstano. Taldykorgano „Žetysu“ klube jis buvo ne tik tvirtas pagrindinės sudėties žaidėjas, bet ir komandos kapitonas.

2018 m. sezone saugas Kazachstano čempionate sužaidė 31 mačą, įmušė penkis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Praėjusiame sezone jo sąskaitoje 24 rungtynės, du įvarčiai ir penki perdavimai. Čempionatą „Žetysu“ baigė penktoje vietoje.

M. Kuklys nuo 2012 m. yra kviečiamas į Lietuvos nacionalinę rinktinę. 2019 m. jis žaidė keturiuose Europos čempionato atrankos susitikimuose.

Vilniaus klube 32-ejų vidurio saugas su pertraukomis praleido šešis sezonus ir laimėjo visus įmanomus trofėjus Lietuvoje. Sostinės ekipoje jis rungtyniavo 2012–2018 m. Iš viso vilkėdamas „Žalgirio“ marškinėlius per 184 oficialias rungtynes jis įmušė 46 įvarčius bei atliko 56 rezultatyvius perdavimus.

„Smagu sugrįžti į Vilnių. Esu labai laimingas, kad vėl vilkėsiu žaliai baltus marškinėlius. Išvykau po sezono, kuriame užėmėme antrąją vietą, todėl labiausiai šiemet norėčiau padėti sugrąžinti čempionų titulą į Vilnių ir padėti komandai kuo sėkmingiau pasirodyti Europoje“, – fkzalgiris.lt kalbėjo M. Kuklys.

„Žalgiris“ pasiruošimą naujajam sezonui pradės sausio 13 d. Pirmoje treniruotėje jau dalyvaus ir M. Kuklys.

***

Marko Tomičius „Žalgirio“ marškinėlių 2020 m. sezone nevilkės. Gynėjas iš Serbijos karjerą tęs kitame klube.

28-erių serbas į Lietuvą atvyko 2018 m. sausį ir „Žalgirio“ gretose praleido du sezonus. 2018 m. jis A lygoje į aikštę žengė 28 kartus ir įmušė šešis įvarčius.

Praėjusiame sezone Lietuvos čempionate vidurio gynėjo sąskaitoje – 21 rungtynės ir vienas pelnytas įvartis.

„Žalgiris“ dėkoja Marko už profesionalumą ir atsidavimą siekiant pergalių bei linki didžiausios sėkmės tolesnėje karjeroje.

Į pirmąją treniruotę žalgiriečiai rinksis pirmadienį, sausio 13 d.