31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas

„Kruojos“ klubo komandos traukiasi iš varžybų

„Kruojos“ klubo komandos traukiasi iš varžybų
Pakruojo „Kruojos“ klubas rugpjūčio 25 d. oficialiu pranešimu informavo Lietuvos futbolo federaciją apie pagrindinės bei antrosios komandos pasitraukimą iš Lietuvos „SMSCredit.lt A lygos“ čempionato bei Pirmos lygos pirmenybių.
 
„Kruojos“ klubo rašte teigiama, jog šį sprendimą, sąlygojo „pasikartojantys kaltinimai dėl galimai nesąžiningų trečiųjų asmenų, su kuriais klubas neturi nieko bendra, lažinimaisi dėl klubo komandų žaidžiamų rungtynių baigties, jų pagrindu LFF atitinkamų organų klubui ir jo komandoms reiškiami įtarimai del sąžiningo žaidimo principų pažeidimų, LFF atitinkamų įgaliotų pareigūnų atliekami veiksmai“ ir kita. Klubas taip pat pareiškė, kad „visokeriopai bendradarbiaus su LFF ar kitais tyrimų organais.“
 
Pagal LFF Varžybų nuostatų 96 straipsnį, komandai, sužaidusiai daugiau kaip pusę varžybų, jos pasiekti rezultatai paliekami, o nesužaistose rungtynėse užskaitomi pralaimėjimai rezultatu 0:3.  „Kruoja“ šį sezoną Lietuvos čempionate sužaidė 24 rungtynes iš 36, o „Kruoja-2“ Pirmos lygos pirmenybėse sužaidė 22 rungtynes iš 34, t.y. daugiau nei pusę varžybų.
 
Tyrimai ir drausminės procedūros bus tęsiamos
 
Šių metų vasarį LFF Vykdomasis komitetas (VK) nagrinėdamas Pakruojo „Kruojos“ prašymą registruoti naujus klubo dalininkus užkirto kelią prieštaringos reputacijos tam tikriems užsienio valstybės piliečiams tapti klubo savininkais, taip pat uždrausta registruoti tris naujus žaidėjus.
 
Gegužės mėn. iš visų LFF vykdomų varžybų diskvalifikuoti keturi „Kruojos“ žaidėjai ir du treneriai iš užsienio, o vienam žaidėjui skirta trumpalaikė diskvalifikacija.
 
Po atlikto tyrimo dėl gegužės 27 d. „Kruojos“ rungtynių su „Šiauliais“ informacija perduota svarstyti LFF Drausmės komitetui. Praėjusią savaitę pradėtas dar vienas tyrimas dėl galimo sąžiningo žaidimo principų pažeidimų rugpjūčio 16 d. Lietuvos čempionato rungtynėse su „Šiauliais“.
 
Pagal gautą informaciją pradėta analizė ir dėl ketverių „Kruojos-2“ rungtynių birželio–liepos mėnesiais. LFF Nepaprastų atvejų komiteto sprendimu, siekiant nesąžiningo žaidimo prevencijos, neseniai nukeltos dvejos „Kruojos-2“ rungtynės Pirmoje lygoje.
 
Atsižvelgiant į tai, LFF pabrėžia, jog nepaisant „Kruojos“ komandų pasitraukimo, minėti tyrimai bei drausminės procedūros bus tęsiamos.