8 turas / Bal 17 , Kaunas
9 turas / Bal 20 , Vilnius
9 turas / Bal 20 , Marijampolė
9 turas / Bal 20 , Vilnius
18 turas / Bal 21 , Kaunas
9 turas / Bal 21 , Gargždai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 23 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 25 13:00 , Gargždai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 25 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 11 turas / Bal 29 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 29 18:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 29 19:00 , Gargždai

„Kauno Žalgiris“ per dieną laimėjo du sykius

„Kauno Žalgiris“ per dieną laimėjo du sykius
Sauliaus Čirbos nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį sužaidė dvejas rungtynes, užbaigė kontrolinių rungtynių ciklą ir kitą savaitgalį jau startuos „Optibet A lygos“ čempionate.

Roko Garasto treniruojami žalgiriečiai šeštadienį stojo į du mūšius ir abu juos laimėjo. Pirmojoje dvikovoje kauniečiai rezultatu 2:0 įveikė Futbolo akademiją „Šiauliai“, o antroje dvikovoje rezultatu 2:1 įveikė „Jonavą“.

Pirmame dienos susitikime žalgiriečius į priekį jau 11-ąją minutę išvedė gynėjas Rimvydas Sadauskas, kuriam smūgiu galva pasižymėti pavyko po Egidijaus Vaitkūno perdavimo iš krašto.

Netrukus pavojingai į varžovų vartus smūgiavo Michaelas Thuique'as, o 30-ąją minutę po brazilo perdavimo įvartį pelnė Philipas Otele – 2:0.

Vėliau puolėjas iš Nigerijos turėjo dar vieną puikų šansą pasižymėti, kartą greitoje atakoje kamuolio pasiekti nespėjo tas pats M. Thuique'as, o varžovai per visas rungtynes atsakė dviem pavojingais išpuoliais, su kuriais be priekaištų susitvarkė Deividas Mikelionis.

Startinė sudėtis pirmoje dvikovoje su Šiaulių ekipa: D. Mikelionis, Choco, M. Dapkus, S. Thicot, R. Sadauskas, E. Vaitkūnas, K. Šilkaitis, G. Sirgėdas, Ph. Otele, D. Šešplaukis ir M. Thuique'as.

Dvikovoje su „Jonavos“ ekipa aikštėje pasirodė daugiau jaunimo, tačiau tai nesutrukdė kontroliuoti rungtynių eigos.

Nors susikurti daug progų pirmoje rungtynių dalyje ir nepavyko, 22-ąją minutę žalgiriečiai vis tik išsiveržė į priekį. Fantastiškoje atakoje svarbius vaidmenis atliko Abdulgafaras Opeyemi ir Linas Pilibaitis, o kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Emmanuelis Davidas.

Pirmojo kėlinio metu geros progos dar neišnaudojo Renato, o rungtynėse sužaidus beveik valandą „Jonavos“ ekipa kontratakoje rezultatą išlygino – 1:1.

74-ąją dvikovos minutę Renato gavo dar vieną šansą ir šį kartą juo pasinaudojo. Legionierius iš Brazilijos iššoko vienas prieš varžovų vartininką ir pelnė pergalingą įvartį – 2:1.

Startinė sudėtis dvikovoje su Jonavos komanda: A. Mickevičius, D. Vitkus, P. Nainys, E. Ugbo, R. Silva, Renato, D. Putrius, A. Opeyemi, D. Vinckus, E. Davidas ir L. Pilibaitis.