19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

Jakubą Wilką sužavėjo buvusio bendražygio stebuklai

Jakubą Wilką sužavėjo buvusio bendražygio stebuklai

„Nepamenu, kad Robertas anksčiau būtų atlikęs ką nors panašaus", - sako kartu su R. Lewandowskiu trejus metus rungtyniavęs Jakubas Wilkas. VMFD „Žalgiris“ ekipos saugui iš Lenkijos Jakubui Wilkui UEFA Čempionų lygos pusfinalis tarp Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“ klubų sukelia prieštaringų jausmų.

„Tai vienas iš tų kartų, kuomet negali pasirinkti, kurią pusę palaikyti. „Real“ – nuo vaikystės mėgstamiausia mano komanda, kurios fanas esu jau ilgus metus. Kita vertus, Dortmundo ekipai atstovauja mano geras bičiulis Robertas Lewandowskis bei dar du lenkai. Trečiadienį šią dvikovą stebėjau iš neutralaus žiūrovo pozicijų ir gėrėjausi nuostabiu futbolu. Esu sužavėtas Roberto pasirodymu – įmušti keturis įvarčius Čempionų lygos pusfinalyje ir dar į „Real“ klubo vartus... Trūksta žodžių... Nepamenu, kad jis būtų anksčiau atlikęs ką nors panašaus“, - nuostabiu R.Lewandowskio pasirodymu džiaugėsi J.Wilkas, kuris su „Borussia“ ekipos puolėju trejus metus rungtyniavo Poznanės „Lech“ ekipoje.

„Taip pat smagu matyti, kad ir Lukaszas Piszczekas bei Jakubas Blaszczykowskis sužaidė geras rungtynes. Jie yra „Borussia“ klubo startinės sudėties žaidėjai bei aukščiausio lygio futbolininkai. Puiku, kad Lenkija užaugino tokius talentingus sportininkus“, - pasakojo žalgirietis.

„Nors vokiečių komanda laimėjo įtikinamai, dar nebūčiau garantuotas, kad jie žais finale. Madride gali nutikti visko – futbole būna stebuklų. Vis dėlto, šiuo metu duodu 80 % galimybių, kad „Borussia“ įveiks „Real“ klubo barjerą. Tuo tarpu kito pusfinalio mačo nestebėjau – tiek „Barcelona“, tiek Miuncheno „Bayern“ komandos man nėra įdomios. Tiesa, žvelgdamas į rezultatą manau, kad ispanai jau nebeturi šansų patekti į finalą. Bet kuriuo atveju, tikiu, kad stipriausia komanda Europoje taps „Borussia“ arba „Real“, - savo nuomonę apie turnyro nugalėtojus išsakė žalgirietis Jakubas Wilkas.