19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

Į Minską atvykusi „Kruoja“ surengė treniruotę „Traktor“ stadione

Į Minską atvykusi „Kruoja“ surengė treniruotę „Traktor“ stadione
foto: Paulius Jakelis

Pakruojo „Kruoja“ trečiadienį ryte autobusu išvyko į Minską, kur jau ketvirtadienį žais UEFA Europos lygos atsakomasias rungtynes su Minsko „Dinamo“ klubu. Baltarusijos sostinę „Kruoja“ pasiekė be nuotykių, įsikūrė viešbutyje ir surengė vakarinę treniruotę „Traktor“ stadione, kuris talpina 17 000 žiūrovų.

Kelionė į Baltarusiją neprailgo – Vilniuje komanda papietavo, o pasienyje viskas užtruko valandą. Jau apie ketvirtą valandą „Kruoja“ pasiekė Minską, kur apsistojo netoli miesto centro esančiame „Yubileiny“ viešbutyje.

Trumpai atsikvėpusi ekipa išvyko į treniruotę „Traktor“ stadione, kuriame ir vyks rungtynės. Kelionė nuo viešbučio iki stadiono truko apie penkioliką minučių, o prieš ją spaudos konferencijoje mintimis apie artėjančią dvikovą pasidalino „Kruojos“ strategas Aidas Dambrauskas.

Vairininkas pripažino, jog laukia labai sunkios rungtynės, kuriose Pakruojo komandos pagrindinis tikslas – atiduoti visas jėgas ir sužaisti garbingai bei pasiekti teigiamą rezultatą: „Analizavome Minsko „Dinamo“ komandą, intensyviai ruošiamės. Žinome, jog bus sunku, vis tik žaisime išvykoje. Nepaisant to, esame nusiteikę optimistiškai, galiu pažadėti, jog atiduosime visas jėgas ir kausimės iš paskutiniųjų, net nepaisant to, jog turime nemažai traumuotų žaidėjų“.

Į spaudos konferenciją gausiai susirinkę žiniasklaidos atstovai „Kruojos“ trenerį tiesiog berte apibėrė klausimais, o A.Dambrauskas atskleidė, jog vartus artėjančiame mače saugos Mindaugas Malinauskas: „Suteiksime galimybę Europoje sužaisti ir Mindaugui Malinauskui, tai – ne paslaptis. Lyginant su dvikova Šiauliuose, pasikeitimų bus ir daugiau. Į Minską neišvyko Žantemiras Soblirovas, Gediminas Paulauskas, Nerijus Astrauskas. Nežais ir Alfredas Skroblas.“

Po spaudos konferencijos surengtoje „Kruojos“ treniruotėje vyravo puiki nuotaika, ji truko mažiau nei valandą ir buvo pakankamai lengva. Futbolininkai liko patenkinti sudarytomis sąlygomis ir tikino su nekantrumu laukiantys akistatos.

„Sąlygos puikios, nuotaikos geros, esame nusiteikę optimistiškai ir tikrai kovosime. Suprantame, bus sunku, „Dinamo“ žais savo žiūrovų akivaizdoje, tačiau neturime ko prarasti. Tikrai kausimės dėl kiekvieno aikštės centimetro ir negailėsime savęs“, - po treniruotės kalbėjo Andrius Lipskis.

Dvikova tarp Minsko „Dinamo“ ir Pakruojo „Kruojos“ ketvirtadienį Minsko „Traktor“ stadione prasidės 19 val.