32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

G. Sirgėdas – apie pertrauką be futbolo ir dėkingumą „Kauno Žalgiriui“

G. Sirgėdas – apie pertrauką be futbolo ir dėkingumą „Kauno Žalgiriui“
zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ klubas praėjusiais metais pirmą kartą istorijoje iškovojo medalius aukščiausioje šalies futbolo lygoje, o prie to ženkliai prisidėjo ir vienas komandos lyderių Gratas Sirgėdas.

Futbolininkas prie komandos prisijungė 2017-ųjų vasarą, įveikęs visas negandas ir traumas. Po sėkmingo etapo Kaune jis 2019-aisiais išvyko į Marijampolės „Sūduvą“, ten laikas nesusiklostė, tad po sezono jis grįžo į Kauną, kur ir rungtyniauja iki pat dabar.

„Lietuviai futbolininkai neturi dešimčių pasiūlymų, tad reikia kiekvieną labai apgalvoti ir išsirinkti. Palaukiau visų variantų ir išsirinkau „Kauno Žalgirį“. Įsiliejimas ilgai neužtruko, trenerių štabas, komanda buvo pažįstama, esu jiems dėkingas, kad padėjo atsitiesti, čia atsigavau ir jiems yra didžiausias dėkingumas“, – savaitės interviu rubrikoje pasakojo žaidėjas.

Nors šiuo metu gydosi traumą, būdamas sveikas G. Sirgėdas neretai išsiskiria individualiu meistriškumu ir yra vadinamas vienu iš komandos lyderių. Pats jis tokios atsakomybės nesikrato ir teigia, jog stiprų impulsą suteikia pasitikėjimas iš aplinkos.

„Yra didelis pasitikėjimas ir iš trenerių, kad turiu nemažą rolę komandoje. Pratęsus sutartį komandoje jau jautiesi nebe naujoku, komfortiškai, užtikrintai ir smagiai“, – mintimis dalinosi futbolininkas.

Įdomu tai, kad 2017-ųjų pirmoje pusėje futbolininkas apskritai buvo pristabdęs savo sportinę karjerą. Sustabdymas nebuvo atsitiktinis – žaidėjas norėjo pilnai atsistatyti po jį kamavusių traumų.

„Daugiausia laiko aiškinausi, kaip išgydyti tą traumą, nes mintis buvo viena – likti futbole. Žinoma, abejonių buvo visokių, bet nebuvo taip, kad pasiryžčiau kažką keisti. Buvo laikas padirbėti su savimi, psichologiškai ir dar labiau pasiaiškinti dėl tos traumos.

Kai kartojasi, pradedi ieškoti ir galvoti, kodėl tai vyksta ir tai leido paieškoti naujų variantų bei sprendimo būdų“, – apie nelengvą savo gyvenimo etapą kalbėjo futbolininkas.

Vaizdo įraše – daugiau G. Sirgėdo minčių apie grįžimą į Lietuvos rinktinę, legionieriaus kelią bei ekipos ambicijas šiame sezone.