32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

Futbolo čempionate – dvivaldystė

Futbolo čempionate – dvivaldystė
foto: Justas Petrulis

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse Gargžduose 1:0 palaužė lyderį Klaipėdos „Atlantą“, atsigriebė už pralaimėjimą pirmajame rate ir surinktais taškais turnyro lentelėje pavijo iki šiol pirmavusius klaipėdiečius.Be to, sostinės komanda yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei „Atlantas“.

Lyderių dvikovoje pradžia buvo tokia, kokios futbolo mėgėjai galėjo tikėtis – atsargi. Pirmoji reali galimybė įmušti sukurta tik 26-ąją min. Tada vienas prieš „Atlanto“ vartus atsidūrė Kamilis Bilinskis, bet įveikti vartininko Manto Galdiko jam nepavyko.

Vėliau buvo dar pora „Žalgirio“ progų, sykį kamuolys atsidūrė klaipėdiečių vartuose, tačiau Mantas Kuklys  įmušė po teisėjo švilpuko. Realiausias galimybes išsiveržti į priekį „Žalgiris“ sukūrė pačioje kėlinio pabaigoje. Pradžioje vienas prieš vartus atsidūrė, bet į juos nepataikė Jakubas Wilkas. Paskui po kampinio progą turėjo, tačiau ja nepasinaudojo Luka Peričius.

60-ąją min. vilniečiai dar kartą galėjo išsiveržti į priekį, bet po Ryčio Leliūgos perdavimo galva į vartus nepataikė Pavelas Komolovas. Dar po septynių minučių progą turėjo „Atlantas“, tačiau Mariaus Papšio iš toli smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Armantas Vitkauskas.

Įvartis į „Atlanto“ vartus įkrito 71-ąją min. K.Bilinskis gavo neįtikėtinai tikslų Manto Kuklio perdavimą ir, atsidūręs vienas prieš M.Galdiką, įmušė šeštąjį savo įvartį šiame čempionate.

78-ąją min. K.Bilinskis galėjo pasižymėti ir antrą kartą, bet po jo smūgio kamuolys nuskriejo greta virpsto. „Atlantas“ pabandė stiprinti puolimą vietoj gynėjo Kazimiero Gnedojaus leisdamas į aikštę puolėją Valdą Trakį, bet šturmo klaipėdiečiai organizuoti nesugebėjo. Vienintelę progą išlyginti rezultatą jau per teisėjo kompensuotą laiką turėjo Donatas Navikas, bet po jo smūgio galva kamuolys nuskriejo virš vartų.