19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

FK „Ekranas“ ir Panevėžio futbolo akademija atnaujino bendradarbiavimą

FK „Ekranas“ ir Panevėžio futbolo akademija atnaujino bendradarbiavimą
foto: fkekranas.lt

Šalies čempionai „Ekranas“ ir Panevėžio futbolo akademija vėl atnaujino bendradarbiavimą. Abi šalys sutarė dėl bendro tikslo - populiarinti futbolą Panevėžyje ir auginti futbolo čempionams pamainą.

Pagal sutartyje numatytus įsipareigojimus FK „Ekranas“ užtikrina, jog Panevėžio futbolo akademijai teiks pagalbą treniravimo proceso, sportinio ugdymo, fizinio ir psichologinio vystymo metodologijų klausimais bei dalinsis kita klubo patirtimi. Taip pat „Ekranas“ sudarys galimybę PFA treneriams ir personalui dalyvauti stažuotėse bei kelti savo kompetenciją.

Klubas prie PFA gerovės prisidės ir finansiškai. Šalies čempionai įsipareigojo kasmet iki gegužės 2-os dienos iš UEFA jaunimo vystymo programos gautų lėšų skirti 30 000 litų akademijos patirtoms išlaidoms, susijusioms su kėlionėmis į rungtynes, kompensuoti. Taip pat FK „Ekranas“ suteiks ir vienkartines tūkstančio litų premijas toms PFA komandoms, kurios taps aukščiausiojo lygio Lietuvos futbolo čempionato nugalėtojomis.

Tuo metu Panevėžio futbolo akademija sutartimi užtikrina rengti pamainą „Ekrano“ komandai ir ugdyti jaunuosius futbolininkus. Taip pat nuo šiol visos PFA komandos, kurios formuojamos nuo 12-os metų, LFF organizuojamose ar pripažįstamose varžybose dalyvautų tiek klubo, tiek akademijos vardu (PFA – FK „Ekranas“).

Taip pat Panevėžio futbolo akademija įsipareigojo, kad savo treneriams, pasirinktiems bendru abiejų šalių sutarimu, sudarys sąlygas treniruoti FK „Ekranas“ dublerių komandą bei organizuoti pasiruošimą varžyboms. Taip pat Akademijos auklėtiniai, abiems šalims susitarus, galės dalyvauti dublerių čempionato rungtynėse.

Panevėžio futbolo akademija iš FK „Ekranas“ gautas lėšas privalės panaudoti racionaliai – Akademijos auklėtinių ugdomajam darbui, ekipiruotei, sportiniam inventoriui, atstatomųjų priemonių įsigijimui.

FK „Ekranas“ tikisi, kad ši bendradarbiavimo sutartis pasitarnaus jaunųjų futbolininkų meistriškumo kėlimui ir sudarys galimybę ateityje pamatyti dar daugiau panevėžiečių pagrindinėje „Ekrano“ komandos sudėtyje.

Ši FK „Ekranas“ ir Panevėžio futbolo akademijos sutartis galioja iki 2015-ų metų gegužės.