32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

Antroji „Bangos“ pergalė iš eilės antrajame rate

Antroji „Bangos“ pergalė iš eilės antrajame rate

„SMScredit.lt A lygos“ čempionato pirmajame rate laimėjusi vos kartą, antrajame Gargždų „Banga“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Mindaugo Čepo vadovaujami futbolininkai XI ture išvykoje 4:1 (3:1) įveikė turnyrinės lentelės kaimyną Tauragės „Taurą“, kuriam tai buvo jau aštuntoji nesėkmė turnyre.

Dvikovos pradžia „Taurui“ nemalonumų nežadėjo. Aikštės šeimininkai kontroliavo kamuolį ir bandė ieškoti kelių link varžovų vartų. Svečiai iš Gargždų įsibėgėjo nuo 10-os rungtynių minutės ir pamažu perėmė iniciatyvą. Ypač daug nemalonumų tauragiškiams kėlė Roko Boruso ir Aleksejaus Aleksejevo duetas dešiniajame krašte.

14-ąją minutę būtent legionierius iš Baltarusijos turėjo puikią progą pelnyti įvartį, tačiau šokinėjantį kamuolį labai stipriu ir technišku smūgiu pasiuntė tiesiai į Martyną Matuzą.

Dar po penkių minučių „Tauro“ vartininkas buvo priverstas ištraukti kamuolį iš tinklo, kai R.Borusas puikiai prasiveržė kraštu ir padarė viską, kad Aurelijui Staponkai beliktų tik pataikyti į tuščius vartus iš kelių metrų.

Atidariusi įvarčių sąskaitą, „Banga“ apsukų nemažino. 26-ąją minutę aikštės šeimininkų gynyba dešiniajame krašte dar kartą subyrėjo. A.Aleksejevas paliko už nugaros gynėją ir tiksliu perdavimu surado Tomą Salamanavičių, kuris savo šanso nepraleido, įmušdamas pirmąjį savo ir antrąjį komandos įvartį.

32-ąją minutę nesulaikomai žaidęs A.Aleksejevas galėjo pasižymėti ir pats, tačiau, sulaukęs puikaus perdavimo iš  aikštės gilumos, suklaidino gynėją, tačiau smūgiuoti uždelsė.

„Tauro“ viltis išgelbėti rungtynes atgaivino Marius Kižys. Sulaukęs Laimono Trakšelio perdavimo iš kairės, saugas smūgiu galva sušvelnino rezultatą. Tai buvo vos antras aikštės šeimininkų smūgis į vartus.

Pačioje kėlinio pabaigoje į tauragiškių vartus krito trečiasis įvartis. Užsižaidę savo aikštės pusėje  „Tauro“ futbolininkai prarado kamuolį ir leido varžovams surengti žaibišką ataką, kurios smaigalyje dar kartą atsidūrė T.Salamanavičius.

Atlikusi keitimus gynyboje, Tauragės komanda metėsi į puolimą ir ėmė rengti vis pavojingesnes atakas. 57-ąją minutę už galvų griebėsi visi aikštės šeimininkų sirgaliai. Nicola Cosentini labai gražiu ir tolimu smūgiu pataikė į skersinį, kamuolys atsimušo į vartų liniją ir atšoko į aikštę. Pirmasis prie jo suskubo M.Kižys, tačiau iš kelių metrų kamuolį antrą kartą vienos atakos metu pasiuntė į viršutinę vartų kontstrukcijos dalį.

Atlaikiusi varžovų šturmą, „Banga“ kėlinio viduryje išlygino žaidimą ir 74-ąją dvikovos minutę surengė puikią kontrataką, kurią po idealaus perdavimo užbaigė A.Aleksejevas.

Po keturių minučių vos aikštelėje pasirodęs Lukas Martišauskis sulaukė perdavimo iš Maksimo Lukaševičiaus, suklaidino gynėją, tačiau į vartus nepataikė. Per likusį laiką nei viena komanda pavojingų momentų nebesukūrė.