19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

Ambasadorius linkėjo sėkmės ir pergalės

Ambasadorius linkėjo sėkmės ir pergalės
foto: zalgiris-vilnius.lt

Europos lygos atrankos rungtynes Dubline stebėsiantis Lietuvos Respublikos ambasadorius Airijoje Vidmantas Purlys išreiškė paramą.

Ketvirtadienį "Richmond Park" stadione Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komandą dvikovoje su "Saint Patrick's Athletic" klubu palaikys Lietuvos ambasados kolektyvas bei gausus būrys Airijoje gyvenančių lietuvių.

"Labai džiaugiamės, jog atvykote į šią šalį. Linkime kuo didžiausios sėkmės rungtynėse bei pergalės. 70 tūkstančių Airijoje esančių tautiečių sirgs už jus.

Stengsimės, kad stadione jaustumėtės, kaip namuose. Pamatysite ne vieną Lietuvos trispalvę. Neabejoju, jog negalintys į rungtynes atvykti lietuviai, paramą išreikš morališkai", - sakė ankstų ketvirtadienio rytą žalgiriečius viešbutyje aplankęs Lietuvos Respublikos ambasadorius Airijoje V. Purlys.

"Malonu, kad Vilniuje yra tokia gera futbolo komanda. Aš pats augau šiame mieste ir dažnai lankydavausi "Žalgirio" stadione. Džiaugiuosi, jog šiuo metu būtent žalgiriečiai yra Lietuvos čempionato lyderiai. Linkiu, kad sėkmė lydėtų ne tik rungtynėse su airiais, bet ir savo šalies pirmenybėse", - kalbėjo Europos lygos atrankos mačą Dubline gyvai stebėsiantis Lietuvos diplomatas.