19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

Aidas Dambrauskas: "Ekranas" nėra neįveikiamas varžovas

Aidas Dambrauskas: "Ekranas" nėra neįveikiamas varžovas
foto: fkekranas.lt

Praėjus vos keletui dienų po sunkios ir atsakingos dvikovos UEFA Europos lygoje „Kruoja“ jau sekmadienį stos į mūšį vietiniame fronte. Varžovas – ne bet koks, o pastarųjų penkių metų čempionas Panevėžio „Ekranas“. Mūšis vyks Aukštaitijos stadione, kur lengva nebūna niekada.

Ketvirtadienio rungtynės su Minsko „Dinamo“ pareikalavo daug jėgų, tad pagrindinė „Kruojos“ užduotis per itin trumpą laiką buvo truputį atgauti kvapą ir kuo geriau pasiruošti sunkiai kovai Panevėžyje. Turnyro lentelėje „Kruoja“ su 26 taškais žengia penkta, kai tuo tarpu „Ekranas“ su 38 taškais antrąją poziciją dalinasi su uostamiesčio „Atlantu“.

Šiame sezone komandos susitiko du kartus ir jei pirmą kartą „Ekranas“ gana nesunkiai įrodė pranašumą 6:2, tai Pakruojyje viskas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis, kai teisėjas negailestingai skyrė 11 metrų baudinį, o Arsenijus Buinickis jį šaltakraujiškai realizavo (0:1).

Vis tik artėjantis mačas bus kitoks – tiek „Ekrano“, tiek ir „Kruojos“ sudėtyse netrūksta pasikeitimų – vieni patyrė traumas, kiti, kaip Artūras Rimkevičius, pakėlė sparnus į užsienį, o treti – papildė komandas. Kiek ir kaip tai įtakos žaidimą, sužinosime tik vakare.

Pasak „Kruojos“ vyriausiojo trenerio Aido Dambrausko, laukia nenuspėjamos, tačiau labai sunkios rungtynės: „Išvykos į Panevėžį visada būna sunkios. Vos prieš keletą dienų žaidėme UEFA Europos lygoje, turime traumuotų žaidėjų, tad nebūsime optimalios sudėties. Nepaisant to, atiduosime visas jėgas. Trauktis nėra kur. „Ekranas“ nėra neįveikiamas varžovas, tai parodė paskutinis susitikimas. Kovosime už klubo garbę ir sieksime teigiamo rezultato.“