28 turas / Rug 15 , Panevėžys
27 turas / Rug 17 , Alytus
27 turas / Rug 18 , Telšiai
27 turas / Rug 18 , Gargždai
27 turas / Rug 19 , Kaunas
27 turas / Rug 19 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 24 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 30 turas / Rug 25 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 26 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 26 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 15:00 , Alytus

„Trakų“ ir „Atlanto“ akistatoje įvarčių nebuvo pelnyta (komentarai)

„Trakų“ ir „Atlanto“ akistatoje įvarčių nebuvo pelnyta (komentarai)
foto: Saulius Čirba/fkt.lt

„SMScredit.lt A lygos“ debiutantai „Trakų“ futbolininkai ir toliau nepralaimi savo aikštėje, šį kartą „senosios sostinės riteriai“ sužaidė lygiosiomis su praėjusio sezono vicečempionais Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkais. Mačas tarp šių komandų VI-ajame ture pasibaigė rezultatu 0:0. Iškovojęs tašką „Trakų“ klubas po šių rungtynių dalinasi 1-3-ią vietas su „Žalgirio“ bei „Bangos“ klubais. Savo ruožtu, klaipėdiečiai turnyro lentelėje yra ketvirti.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Atlanto“ vartams pagrasino „Trakų“ puolėjas Tadas Labukas, tačiau vartų sargui Mindaugui Malinauskui smūgis didelių problemų nesukėlė.

Daug techninio broko neleido komandoms pademonstruoti kokybiško bei akiai patrauklaus žaidimo pirmajame rungtynių kėlinyje. Šeimininkų atakos buvo truputį aštresnės ir pavojingiausias epizodas priklausė būtent jiems.

25-ąją rungtynių minutę individualiu meistriškumu sužibėjo „Trakų“ ekipos žaidėjas Vytautas Lukša. Saugas puikiai kairiajame atakos krašte suklaidino „Atlanto“ kapitoną Andrių Jokšą ir atliko pavojingą smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

Svečiai pirmoje rungtynių dalyje turėjo progų pasižymėti tik po standartų, bet nei kampiniai, nei baudos smūgiai jokios apčiuopiamos naudos neatnešė.

Antrojo kėlinio pirmoji pusė taip pat niekuo nesiskyrė pirmųjų 45-ių minučių. Žaidėjai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, o paskutinėse atakų stadijose, kai varžovų vartams galėdavo kilti reali grėsmė, pritrūkdavo tikslaus perdavimo.

Po atliktų pirmųjų keitimų kiek labiau suaktyvėjo svečiai – „Atlanto“ futbolininkai. Treneris Konstantinas Sarsanija tikrai atspėjo į aikštę išleidęs Gediminą Krušą, kuris pagyvino komandos žaidimą. Klaipėdiečiai sužaidė labai neblogą atkarpą rungtynių pabaigoje.

81-ąją minutę A.Jokšas puikiai baudos aikštelės krašte suklaidino varžovus ir atliko aštrų perdavimą, bet nei vienas jo komandos draugas prie kamuolio nesuspėjo. Panašioje situacijoje po kelių minučių atsidūrė ir Evaldas Razulis. „Atlanto“ puolėjas nesuspėjo prie kamuolio, kurį jam iš kairiojo atakos krašto perdavė Tadas Eliošius.

Šeimininkai taip pat tarė savo žodį – V.Lukšos smūgiuotą kamuolį sugavo M.Malinauskas, o pačioje rungtynių kulminacijoje po vieno iš kelių iš eilės pakeltų kampinių komandą vėl išgelbėjo puikiai sužaidęs vartų sargas.

Paskutinė ataka priklausė svečiams, tačiau silpnai smūgiuotą kamuolį be didesnio vargo sugavo „Trakų“ klube debiutavęs, vartininkas Tadas Kauneckas.   

Treneris Edgaras Jankauskas („Trakai"): „Rezultatas yra teisingas, nes šiandien tikrai ne viena komanda nenusipelnė pralaimėti, abi komandos nusipelnė laimėti. „Atlantas" turi savo braižą, paruoštą rungtynių planą, kuris kartais pasiteisina, kartais ne. Mačiau aš jų rungtynes, daugmaž žinojau kaip žais, bet to vistiek neužtenka, gali žinoti, matyti tas rungtynes, bet futbolas yra dinamiškas sportas ir kiekvienos situacijos nenuspėsi, nenumatysi. Aš labai norėjau šiandien laimeti ir galvoju, kad tą patį pasakė ir „Atlanto" treneris. Manau, kad vaikinai šiandien tikrai gerai žaidė, momentais labai gerai, buvo šiek tiek duobių, galbūt iš šono permainingai atrodė rungtynės, bet nebuvo uždaras futbolas, net jeigu ir progų nebuvo labai daug sukurta, bet matėte, kad atakuoja viena komanda, iškart kita komanda, buvo labai dinamiškas žaidimas".

Tadas Kauneckas („Trakai"): „Baimės prieš pirmas rungtynes nebuvo, bet kaip prieš kiekvienas rungtynes, taip ir dabar, jautėsi truputį toks jauduliukas. Rungtynės - sunkios, vyrai kovojo, daug kamuolių buvo antrame aukšte, treneris akcentavo tai, kad „Atlantas" žais per Razulį, daugiau aukštais kamuoliais. Pas mus aukšti gynėjai, Linas su Justu, gerai kovojo dėl „antrų" kamuolių, jie prie mūsų vartų beveik nieko pavojingo nesukūrė. Aš galvoju, kad buvo apylygės rungtynės, jie momentais kontroliavo, mes turėjom neblogų momentų, paskutinę pridėto laiko minutę, kampinio metu, vartininkas nuo linijos nuėmė kamuolį, galvoju rungtynės buvo apylygės".