19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

8 turo anonsas. Aikštėse – principinės kovos ir trenerio debiutas

8 turo anonsas. Aikštėse – principinės kovos ir trenerio debiutas

Ar čempionas pagaliau laimės? Kas stipresnis – Klaipėdos „Atlantas“ ar Pakruojo „Kruoja“? Tai – įdomiausi klausimai prieš „SMScredit.lt A lygos“ aštuntąjį turą. Trejose iš ketverių rungtynių į aikštes žengs komandos, turnyro lentelėje esančios arti viena kitos. Todėl turėtų būti karšta.

Duobė. LFF taurė turnyro pirmą pusfinalio dvikovą Panevėžio „Ekranas“ antradienį namuose pralaimėjo „Šiauliams“. Tai buvo ketvirtos iš eilės nelaimėtos šalies čempiono rungtynės ir trečias pralaimėjimas per trejas rungtynes.

„Ekrano“ treneris Valdas Urbonas vertindamas situaciją jau yra ištaręs žodį „krizė“. „Dabar visas dėmesys – A lygos turnyro lentelei, todėl šiandien į aikštę leidome daug jaunimo. Daugelį mūsų žaidėjų tokia įtampa užgriuvo pirmą kartą“, - po taurės turnyro rungtynių kalbėjo šeštąją vietą „SMScredit.lt A lygoje“ užimančių panevėžiečių strategas.

Šeštadienį „Ekranas“ turės galimybę išvykoje atsirevanšuoti tiems patiems „Šiauliams“. Į rikiuotę grįžta traumą išsigydęs saugas Donatas Petrauskas – savo kapitono Aurimo Kučio iki sezono pabaigos netekusiems čempionams tai turėtų būti svarbi paspirtis.

Mūšis. Gargžduose viena kitai į atlapus kibs komandos, kurias galima vadinti maloniausiomis sezono pradžios staigmenomis – Klaipėdos „Atlantas“ ir Pakruojo „Kruoją“. Kas ką – galbūt geriausias šiuo metu lygos puolimas ar nuožmiausia čempionato gynyba?

„Kruojos“ vartininkas Maris Eltermanis trejose rungtynėse iš eilės išsaugojo savo vartus „sausus“, nors dvejose jų buvo žaidžiama prieš Marijampolės „Sūduvą“ ir Vilniaus „Žalgirį“. „SMScredit.lt A lygos“ lyderis „Atlantas“ per pastarąsias dvejas rungtynes siuntė kamuolį į varžovų vartus aštuonis kartus – vien Evaldas Razulis įmušė šešiskart.

Debiutas. Mindaugas Čepas – prieš Vilniaus „Žalgirį“. Likimo ironija: Naujasis Gargždų „Bangos“ treneris debiutuodamas naujame poste bandys įveikti komandą, kuriai atidavė didesnę savo trenerio karjeros dalį. Su žaliais ir baltais M.Čepas perėjo ugnį ir vandenį - „Pietų IV“ ultrų numylėtiniu treneris tapo, kai nepaliko skęstančio laivo ir vadovavo ties bankroto riba atsidūrusiai bei į antrą šalies futbolo divizioną nugarmėjusiai komandai.

„Sentimentai sentimentais, bet mano galvos skausmas dabar yra kuo greičiau pasiekti, kad „Banga“ demonstruotų stabilų žaidimą, - nukirto M.Čepas. - Aišku, žaidžiant su „Žalgiriu“ bus keista atsidurti kitoje barikadų pusėje, bet toks gyvenimas, tokia trenerio dalia“.

Septintą vietą čempionate užimančinčios Gargždų komandos vairininko kėdėje M.Čepas pakeitė Stasį Vyšniauską, kuris vadovavo „Bangai“ tik vieneriose rungtynėse po to, kai atsistatydino buvęs treneris Vaidas Žutautas.

Dugne. Tauragės „Tauras“ bandys iškovoti pirmuosius šį sezoną taškus namuose žaisdamas su turnyro lentelės kaimyne Alytaus „Dainava“. Alytiškiai per šešerias čempionato rungtynes praleido 20 įvarčių – daugiau nei bet kuri kita lygos komanda. Ši statistika turėtų įkvėpti turnyro lentelės dugne esantį „Taurą“ žygiams.

Autsaiderių dvikovoje derėtų tikėtis įnirtingos kovos bent jau todėl, kad pasirankioti taškų žaidžiant su kitomis komandomis ir vieniems, ir kitiems kol kas sekasi sunkiai. Alytiškiai, kurie vienintelę savo pergalę ir vienintelius taškus iškovojo trečiojo turo rungtynėse su „Banga“, rungtyniaus be komandą palikusio puolėjo Pauliaus Sakalio.

Poilsis. Turą šįkart praleidžia „Sūduva“.

 

„SMScredit.lt A lygos“ 8-ojo turo tvarkaraštis:

„Šiauliai“ - Panevėžio „Ekranas“. Kovo 20 dieną 14 val. Šiauliai, Gytarių stadionas.

Tauragės „Tauras“ - Alytaus „Dainava“. Kovo 20 dieną 16 val. Tauragė, „Tauro“ stadionas.

Vilniaus „Žalgiris“ - Gargždų „Banga“. Kovo 21 dieną 18 val. Vilnius, LFF stadionas.

Klaipėdos „Atlantas“ - Pakruojo „Kruoja“. Kovo 21 dieną 20 val. Gargždai, miesto stadionas.