22 turas / Rug 01 , Panevėžys
23 turas / Rug 13 , Klaipėda
23 turas / Rug 13 , Vilnius
23 turas / Rug 14 , Palanga
23 turas / Rug 14 , Kaunas
24 turas / Rug 21 , Vilnius
24 turas / Rug 21 15:00 , Kaunas
19 turas / Rug 24 18:00 , Panevėžys
25 turas / Rug 25 17:00 , Palanga
25 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
25 turas / Rug 28 18:00 , Panevėžys
20 turas / Spa 02 18:30 , Marijampolė
26 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
26 turas / Spa 05 15:00 , Klaipėda

25-ojo turo apžvalga: kova dėl medalių įsisiūbuoja su nauja jėga

25-ojo turo apžvalga: kova dėl medalių įsisiūbuoja su nauja jėga
foto: Tomas Stasevičius (tst-foto.lt)

Panevėžio "Ekranas" trečiu bandymu "SMScredit.lt A lygoje" palaužė Klaipėdos "Atlantą". Kova dėl sidabro ir bronzos įsiliepsnojo su nauja jėga - juolab kad ir Marijampolės "Sūduva" neketina aukščiau turnyro lentelėje esančių komandų paleisti pernelyg toli.

Lenktynės. Panevėžiečiai, namuose 1:0 nugalėję "Atlantą", turnyro lentelėje liko treti, bet nuo klaipėdiečių, už kuriuos yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau, atsilieka tik trimis taškais. Komandų tarpusavio dvikovose - irgi visiška lygybė: per trejas rungtynes abi iškovojo po keturis taškus ir įmušė bei praleido po tris įvarčius.

Serbai. Ataką, kuri baigėsi pergalingu "Ekrano" įvarčiu, surežisavo legionieriai iš Serbijos. "SMScredit.lt A lygoje" debiutavęs Dejanas Djeničius atliko perdavimą, o Marko Vučetičius pirmą kartą šį sezoną pasiuntė kamuolį į vartus.

Planas. Rungtynės Panevėžyje galėjo baigtis ir kitaip, jei "Atlantas" pirmojo kėlinio pabaigoje būtų įmušęs 11 metrų baudinį. Vartininkas Tadas Kauneckas smūgį atrėmė ir dėl to nelabai nustebo. T.Kaunecko teigimu, su treneriu, buvusiu vartininku Arvydu Skrupskiu, jie buvo aptarę scenarijų: jei bus baudinys, muš Evaldas Razulis, o tai reiškia, kad griūti reikia į dešinę. Paaiškėjo, kad planas - kaip pirštu į akį.

Serija. "Šiaulių" treneris Tomas Kančelskis ir komandos žaidėjai mėgavosi antra pergale iš eilės, kurią Alytuje rungtynėse su "Dainava" atnešė vienintelis aikštėje po keitimo ką tik pasirodžiusio Tomo Birškio įvartis. Iki dvejų sėkmingai sužaistų rungtynių šiauliečiai "SMScredit.lt A lygoje" buvo pralaimėję septyniskart iš eilės. Prieš apatinę turnyro lentelės kaimynę "Dainavą", kuri nugalėta aikštę paliko po penkerių pastarųjų rungtynių, "Šiauliai" pirmauja jau 11 taškų.

Srautas. Taškais T.Kančelskio treniruojama komanda pavijo Gargždų "Bangą", kuri po vasaros atostogų pralaimėjo visus tris sykius. Šįsyk gargždiškiai namuose 0:3 nusileido "Sūduvai". Marijampoliečių įvarčiai liejasi laisvai - jie ne tik laimėjo penktą kartą iš eilės, bet tose penkiose dvikovose nė sykio nemušė mažiau nei triskart. Gargžduose "Sūduva" nesunkiai nugalėjo nepaisant to, kad rungtyniavo be diskvalifikuoto lygos snaiperių sąrašo lyderio Nerijaus Valskio.