1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
7 turas / Bal 17 19:00 , Vilnius
7 turas / Bal 18 13:00 , Kaunas
7 turas / Bal 18 15:00 , Panevėžys
8 turas / Bal 21 18:00 , Panevėžys
8 turas / Bal 22 18:00 , Gargždai
8 turas / Bal 22 20:00 , Marijampolė
9 turas / Bal 26 13:00 , Vilnius
9 turas / Bal 26 16:00 , Kaunas

25-ojo turo anonsas: Panevėžyje - "Žalgirio" persekiotojų mūšis

25-ojo turo anonsas: Panevėžyje - "Žalgirio" persekiotojų mūšis
Evaldas Černiauskas

Kol "SMScredit.lt A lygos" lyderis Vilniaus "Žalgiris" rengiasi Europos lygos dvikovai Zalcburge, jo kaimynai šalies čempionato turnyro lentelėje galanda kalavijus tarpusavio akistatai. Panevėžio "Ekrano" ir Klaipėdos "Atlanto" rungtynės neabejotinai bus 25-ojo turo sirgalių dėmesio traukos centras.
Gargždų "Banga" - Marijampolės "Sūduva". Rugpjūčio 20 dieną 18 val. Gargždai, miesto stadionas. Iki šiol čempionate - 1:2, 1:2.
"Sūduva" į Gargždus skrieja ant sėkmės sparnų. Marijampoliečiai "SMScredit.lt A lygoje" iškovojo jau keturias pergales iš eilės, per kurias kamuolį į varžovų vartus siuntė 14 kartų. Tačiau tai nereiškia, kad Dariaus Gvildžio treniruojamai komandai bus lengva - pirmose dvejose sezono rungtynėse su "Banga" Suvalkijos komandai teko sunkiai vargti, norint pasiimti tris taškus.
Be to, šįsyk "Sūduva" turės verstis be Nerijaus Valskio, iki šiol į gargždiškių vartus įmušusio tris įvarčius - rezultatyviausias čempionato snaiperis rungtynes praleis dėl geltonų kortelių. Kita vertus, "Bangai" dėl tos pačios priežasties nepadės gynėjas Martynas Dūda, o Marijampolės komandoje į rikiuotę grįžta saugas Petaras Bašičius, kurio nuobauda baigėsi. 
Panevėžio "Ekranas" - Klaipėdos "Atlantas". Rugpjūčio 20 dieną 19.15 val. Panevėžys, "Aukštaitijos" stadionas. Iki šiol čempionate - 1:2, 1:1.
Po liepos atostogų "Atlantas" siautėja - trejos rungtynės, trys triuškinamos pergalės. "Ekranas" prašmatnia statistika pasigirti negali. Panevėžiečiai namuose pralaimėjo "Sūduvai", o praėjusiame ture ilsėjosi, nes dvikova su "Žalgiriu" buvo nukelta į rugsėjį.
Kita vertus, ši pauzė "Ekranui" gali tapti ir pranašumu - keli šalies jaunimo rinktinėse žaidžiantys "Atlanto" futbolininkai rungtyniaus trečią kartą per mažiau nei savaitę. Panevėžiečius į kovą stums ir niūrūs ankstesnių "SMScredit.lt A lygos" rungtynių prisiminimai: pirmajame rate Panevėžyje uostamiesčio komanda pergalę išplėšė paskutinėmis kovos minutėmis, o Klaipėdoje panašiai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo.
"Taip, jie antri, bet niekur nepabėgę", - "Atlanto" turnyro poziciją įvertino "Ekrano" saugas Aurimas Vertelis. Pergalės atveju, klaipėdiečiai atitrūktų. Jei rungtynes, kurias tiesiogiai transliuos LRT Kultūros kanalas laimės panevėžiečiai, kurių gynybos liniją praretino Oscaro Reyeso diskvalifikacija, kova dėl antrosios pozicijos įsiliepsnos su nauja jėga.
Alytaus "Dainava" - "Šiauliai". Rugpjūčio 21 dieną 20 val. Alytus, miesto stadionas. Iki šiol čempionate - 1:2, 5:1. 
"Dainavos" treneris Darius Urbelionis dar prieš praėjusio turo rungtynes su "Atlantu" atvirai pareiškė, kad pagrindinis komandos taikinys jau tada buvo akistata su šiauliečiais - viršutiniais turnyro lentelės kaimynais. Teigiamas impulsas dzūkams, pastarąjį tašką čempionate iškovojusiems birželio pabaigoje, o nuo tada pralaimėjusiems keturissyk iš eilės, reikalingas kaip šviežaus oro gurkšnis.
Šiauliečiai pasitikėjimo savimi dozę po ilgos pertraukos gavo praėjusį savaitgalį, kai įveikė Tauragės "Taurą". "Jei ir toliau taip žaisime, laimėsime dar ne sykį", - teigė tauragiškiams įmušęs "Šiaulių" kroatas Domagojus Veraja.
Antrajame rate alytiškiai išvykoje sutriuškino "Šiaulius", kurie būtent po tų rungtynių ryžosi didžiajam sezono sukrėtimui - atsisveikino net su penkiais pagrindinės sudėties žaidėjais. Dabar prieš "Dainavą" stos kiti - mažiau patyrę, bet naujų pergalių alkani - "Šiauliai".