32 turas / Spa 17 , Gargždai
32 turas / Spa 18 , Kėdainiai
25 turas / Spa 20 , Kaunas
23 turas / Spa 24 , Alytus
20 turas / Spa 27 , Kaunas
20 turas / Spa 27 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Lap 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 34 turas / Lap 06 13:00 , Telšiai

11 turo anonsas. Lyderiai – akis į akį

11 turo anonsas. Lyderiai – akis į akį
foto: V.Knyzelis/LFF.lt

Geriausiai startavusioms „SMScredit.lt A lygos“ komandoms atėjo laikas antrą kartą šį sezoną išsiaiškinti, kas stipresnis. Klaipėdos „Atlanto“ ir Vilniaus „Žalgirio“ rungtynės, šiandien įvyksiančios Gargžduose, turėtų tapti 11-ojo šalies futbolo pirmenybių turo puošmena.

„Šiauliai“ - Marijampolės „Sūduva“. Gegužės 7 dieną 18 val. Šiauliai, miesto savivaldybės stadionas. Pirmajame rate – 0:0.

Šiauliuose grįžtama ant žolės – Saulės mieste pirmą kartą šį sezoną bus žaidžiama miesto savivaldybės, o ne dirbtinės dangos Gytarių stadione. Jame pastaruoju metu šiauliečiams sekėsi ne pernelyg gerai - „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse dukart iš eilės keturi įvarčiai praleisti rungtynėse su Panevėžio „Ekranu“ ir Gargždų „Banga“.

„Šiauliams“ tai bus ketvirtos rungtynės per dešimt dienų – šiuo atžvilgiu mūsų situacija – geresnė“, - pastebėjo „Sūduvos“ treneris Darius Gvildys ir pridūrė, kad jo komandai reikėtų ugdytis nugalėtojų mentalitetą.

Praėjusiame čempionato ture marijampoliečiai išleido iš rankų pergalę rungtynėse su „Atlantu“, nors pirmavo 2:0. Šiauliuose „Sūduvai“ negalės padėti diskvalifikuoti italas Maximiliano Ugge ir kroatas Petaras Bašičius.

Klaipėdos „Atlantas“ - Vilniaus „Žalgiris“. Gegužės 7 dieną 20 val. Gargždai, miesto stadionas. Pirmajame rate – 2:1.

Pergalės atveju „Žalgiris“ pirmą kartą šį sezoną taptų čempionato lyderiu. Kita vertus „Atlantas“, kurio treneris Konstantinas Sarsanija po rungtynių su Marijampolės „Sūduva“ prabilo ir lietuviškai, patirti antro pralaimėjimo šių metų „SMScredit.lt A lygos“ pirmenybėse nenusiteikęs.

Klaipėdiečiai praėjusį savaitgalį patausojo savo lyderius Evaldą Razulį, Marių Papšį, Andrių Urbšį, rungtynėse su „Sūduva“ nuo suolo pakilusius tik antrajame kėlinyje, ir Andrių Bartkų, kuris nežaidė visai. „Žalgiris“ turėjo daug daugiau poilsio nei varžovai – tvarkaraštis lėmė vilniečiams žaidybinę pauzę.

Sostinės komandai ir vėl teks verstis be menisko operacijai ant chirurgo stalo gulusio gynėjo Georgo Freidgeimo. Tačiau nuo tada, kai komandos vairą perėmė Marekas Zubas, „Žalgiris“ skaičiuoja įspūdingą statistiką – 51 įvartis per 20 rungtynių, 17 pergalių ir vos vienas pralaimėjimas per tą patį laikotarpį. Bet dėmesio: ta nesėkmė žaliai-baltus ištiko būtent rungtynėse su „Atlantu“.

Tauragės „Tauras“ - Gargždų „Banga“. Gegužės 8 dieną 18 val. Tauragė, „Tauro“ stadionas. Pirmajame rate – 0:2.

Praėjusiame ture komandos, pirmąjį ratą baigusios turnyro lentelės dugne, džiaugėsi pergalėmis. „Tauras“, išvykoje įveikęs Pakruojo „Kruoją“, laimėjo pirmą kartą šį sezoną. „Bangos“ futbolininkai irgi varžovų aikštėje net 4:1 sumušė „Šiaulius“.

Gargždiškių treneriui Mindaugui Čepui tai yra pirma pergalė nuo tada, kai jis stojo prie komandos vairo. Jo konkurentui iš Tauragės Aliaksandrui Brazevičiui – taip pat. Apetitas kyla bevalgant? Turbūt, o tai, kaip įvykiai klostysis toliau, pamatysime trečiadienį.

Alytaus „Dainava“ - Pakruojo „Kruoja“ . Gegužės 8 dieną 20 val. Kaunas, Nacionalinės futbolo akademijos stadionas. Pirmajame rate 0:2.

Paskutinį kartą Kaune, paskutinįsyk – nemokamai sirgaliams. „Įvarčių santykis „savoje“ aikštėje Kaune 5:8 – ne toks nemalonus kaip bendras, sudėjus mačus išvykose (7:22), tad turėkime vilties, kad atsisveikinimas su laikinais namais laikinojoje sostinėje nebus nemalonus“, - tikisi oficialus „Dainavos“ interneto puslapis.

Praėjusiame ture alytiškiai Panevėžyje pakovojo su šalies čempionu „Ekranu“. Dzūkai gali džiaugtis puikiu Artūro Juchno įvarčiu, bet – tik tiek. „Kruoja“ savo pastarąsias rungtynes pralaimėjo „Taurui“.

Komentaras? Jo nėra. Tiesiog lieka konstatuoti, kad Pakruojo futbolininkai, kurių atakos smaigalyje šį sezoną yra ir buvęs „Dainavos“ žaidėjas Lukas Kochanauskas, bus pikti.