1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Gargždai
2 turas / Bir 01 18:00 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai
4 turas / Bir 14 17:00 , Vilnius
5 turas / Bir 19 19:00 , Vilnius

D.Bučma: „Norėjome įrodyti, kad esame verti taškų“

D.Bučma: „Norėjome įrodyti, kad esame verti taškų“

Iki rungtynių pabaigos rankų nenuleidęs „Kauno Žalgiris“ už kovingumą buvo apdovanotas „SMScredit.lt A lygos“ 6-o turo dvikovoje prieš Marijampolės „Sūduvą“. Kauno komanda sugebėjo dramatiškai išlyginti rezultatą ir iškovojo pelnytą tašką - 2:2 (0:0).

„Kauno Žalgirio“ treneris Dainius Bučma, šiose rungtynėse pavadavęs komandos vyr. trenerį Laimį Bičkauską, gyrė savo futbolininkus, teigdamas, kad šie kovojo dėl pergalės.

„Vaikinai stengėsi, kovojo, norėjo trijų taškų. Nepavyko - tik vienas taškas, bet ir juo labai džiaugiamės. Komanda buvo nusiteikusi, norėjo įrodyti, kad yra verti taškų ir nėra verti pralaimėjimo. Šiandien viskas gavosi“, - džiaugėsi treneris.

Įvartį po kampinio pelnęs saugas Karolis Gvildys neslėpė, kad „Kauno Žalgiris“ jautė taškų badą ir norėjo laimėti.

„Jau buvome ištroškę taškų. Iš tikro, buvo mintis, kad baigsime su trimis taškais. Bent jau aš šiandien dėl jų buvau nusiteikęs pozityviai. Fortūna šypsosi geresniems. Tas 2:2 buvo dėsningas“, - sakė žalgirietis.

Pasak jo, netektys komandai atėjo į naudą, nes jaunesni žaidėjai patirties trūkumą kompensavo savo energija.

„Pirmajame kėlinyje „Sūduva“ turėjo vos kelias pusproges. Antrajame įvarčiai irgi krito tokie, kad negali sakyti, jog labai gražios atakos ar kažką susikūrė. Šaunuoliai vyrai, šiandien kovojo. Aš už juos labai džiaugiuosi“, - savo komandai gerų žodžių negailėjo K.Gvildys, išduodamas, kad ne dažnai pelnomą įvartį šiandien skyrė savo merginai.

Lino Žemgulio nuotr.